خط داغ

 • انعقاد قرارداد تحقیقاتی بین شرکت توزیع و دانشگاه شیراز

  مسئولان شرکت توزیع نیروی برق شیراز و دانشگاه شیراز قرارداد همکاری برای انجام پروژه تحقیقاتی امضا و مبادله کردند.

 • معاون علوم پزشکی شیراز:

  نمک دریا مصرف خوراکی ندارد

  معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تاکید کرد که نمک‌هایی که با عنوان نمک دریا تبلیغ و عرضه می‌شود، نه تنها برای انسان مفید نیست بلکه سلامت مصرف کننده را با مخاطراتی مواجه می‌کند.

 • حضور جهاد دانشگاهی فارس در هفدهمین نمایشگاه الکامپ

  جهاد دانشگاهی فارس با هدف ارایه دستاوردهای آموزشی و پژوهشی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ و تلکام شرکت کرد.

 • معاون آموزش و پرورش فارس:

  دولت برای هر دانش‌آموز 35 میلیون ریال هزینه می‌کند

  معاون آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه دولت به ازاء هر دانش آموز قریب به سه و نیم میلیون تومان در طول سال تحصیلی هزینه می‌کند، توسعه فضاهای آموزشی غیردولتی را راهکاری برای صرفه‌جویی در این هزینه دانست!! به گزارش ایسنا منطقه فارس، در حالیکه تمام کشورهای جهان به دنبال راهکارهایی برای توسعه آموزش و کاهش تعداد افراد بازمانده از تحصیل بوده و بالاترین سهم از بودجه‌های سالانه را به آموزش در مقطع عمومی، تخصیص می‌دهند، معاون آموزش و پرورش فارس اعتقاد دارد که باید به دنبال صرفه‌جویی در این هزینه‌ها بود.

 • رونمايي از 21 طرح دانش بنیان در فارس

  همزمان با برپایی هفدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ و تلکام در شیراز، اتاق بازرگانی فارس از 21 طرح دانش بنیان، فناورانه و استارتاپی رونمایی کرد .

 • معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان کرد:

  مرگ بیش از ۲۳ درصد کودکان در فارس به دلیل ناهنجاری بدو تولد

  معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه دلیل بیش از بیست و سه درصد مرگ نوزادان در فارس، ناهنجاری‌های بدو تولد است، از اجرای برنامه غربالگری بیماری‌های متابولیک ارثی نوزادان با هدف کاهش این مرگ و میر خبر داد.

 • /مقاله/

  بررسی فرآیندهای صدور پروانه ساختمانی در ایران و جهان

  بررسی سیستم‌ها و فرآیندهای صدور پروانه ساختمانی در کشورهای مختلف خصوصا توسعه یافته جهان و مقایسه آن با ایران، نکات قابل تاملی را در بر دارد که می‌تواند به عنوان نقشه راه در توسعه زیرساخت‌های اداری حوزه مهندسی ساختمان و شهرسازی مد نظر قرار گیرد .