• چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 935-5314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

به جرم اعمال منافي عفت؛

حكم اعدام 4 شرور در شيراز اجرا شد

احكام اعدام 4 شرور به جرم ارتكاب اعمال منافي عفت، صبح چهارشنبه 15 مرداد ماه در شيراز و در ملاء‌عام اجرا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، احكام اعدام عبدالله ق و سليمان ق به اتهام ارتكاب جرم لواط و عبادالله ح و حسين ت به اتهام سرقت مسلحانه توام با آزار و اذيت و آدم‌ربايي همراه با زناي به عنف، صبح چهارشنبه 15 مرداد در شيراز اجرا شد.

براساس اين گزارش عبدالله ق و سليمان ق به اتهام ارتكاب جرم لواط از سوي شعبه دوم دادگاه كيفري استان فارس به اعدام محكوم شده بودند كه پس از تاييد اين حكم در ديوان عالي و تنفيذ رييس قوه قضاييه، حكم در شيراز اجرا شد.

همچنين عبادالله ح و حسين ت به اتهام مشاركت در هفت فقره سرقت مسلحانه توام با آزار و اذيت و آدم‌ربايي همراه با زناي به عنف، از سوي شعبه اول دادگاه انقلاب شيراز به اعدام محكوم شده بودند كه اين حكم نيز پس از تاييد در ديوان‌عالي و تنفيذ از سوي رييس قوه قضاييه، اجرايي شد.

به گزارش ايسنا، معدومين سال گذشته توسط پليس شناسايي و دستگير شده و براي رسيدگي به اتهام آنان و همچنين صدور حكم قانوني، به دستگاه قضايي سپرده شده بودند.

مردم شركت كننده در محل اجراي حكم اعدام اين چهارتن، ضمن اعلام حمايت از اقدام دستگاه قضايي، از تلاش نيروي انتظامي در شناسايي و دستگيري عاملان شرارت و ناامني، قدرداني كردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: