• یکشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9411-5273-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آیت‌الله ایمانی:

با هوشیاری اجازه نفوذ دشمن را ندهیم

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: با رصد تمام فعاليت‌ها، حفظ هوشیاری و فضا‌سازی مناسب، نبايد به دشمن اجازه نفوذ را داد. و بدانیم که عنایات الهی براساس فضیلت‌ها و حرکات ما شامل حالمان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، آیت‌الله اسدالله ایمانی یک شنبه 18 بهمن در دیدار با پیشکسوتان سپاه فجر استان فارس بیان کرد: همانگونه که حرکت پیامبران گذشته، راستین بود، انقلاب اسلامی نیز به مثابه نماد فضل و لطف الهی است.

وی خدمت در انقلاب اسلامی را از تفضلات آشكار الهي دانست و تصريح كرد: در انقلاب اسلامي واضح بود که دست الهی این حرکت را هدایت می‌کند.

نماینده ولی فقیه در فارس خاطرنشان کرد: مسئله آمدن بخشی از نیروی هوایی خدمت امام(ره) و تبعیت کردن آنها از ایشان در هیچ عرفی از حاکمان نظامی دنیا قابل قبول نبود. این موضوع هنگامی اتفاق افتاد که هنوز حکومت شاه پا برجا بود و اگر این تفضل روی نمی‌داد شاهد پیروزی انقلاب نبودیم.

آيت‌الله ایمانی ادامه داد: با فضل خداوند دلها به سمت امام و انقلاب هدایت شد و با توجه به فرمان تاریخی ایشان که در عصر ۲۱ بهمن ماه ۵۷  فرمودند "حکومت نظامی شکسته شود" باورش در وهله اول برای مردم سخت بود که این نشان از عنایت ویژه و دستی در انقلاب بوده است.

وی تصریح کرد: اگر این فرمان و حکم شکل نگرفته بود انقلاب اسلامی پیروز نمی‌شد و این اولین آغاز برای تداوم این انقلاب است.

امام جمعه شیراز با تصریح اینکه رهبر انقلاب نیز با قدم گذاشتن اين مسير را تداوم دادند، به شرايط منطقه پرداخت گفت: در شش سال اخیر اوج اقتدار حزب‌الله در سوریه و بسیاری از کشورهای منطقه را شاهد هستیم که مسیر راه اهل بیت(ع) را دنبال کردند.

ایمانی با بیان این نکته که اگر ایده‌ها و افکار غربی بر ما تحمیل کردند و اگر استحاله فکری ایجاد شد آیا باز این  هم عنایات الهی ادامه داشت؟ گفت: نفوذ می‌خواهد ارزش‌ها را به ضد ارزش و هنجارها را به ناهنجاری تبدیل کند.

آيت‌الله ايماني با ذکر این مثال که موریانه‌ها در فضای نمور و آنجایی که رطوبت و گرما باشد بهتر رشد می‌کنند، عنوان کرد: اگر هوشیار نباشیم، بصیرتمان دچار افت خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: