• چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 952-4173-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

امام جمعه شيراز تاكيد كرد:

لزوم تلاش براي تقويت اسلام ناب

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شيراز، بر لزوم تلاش همگاني براي تقويت اسلام ناب تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، آيت‌الله اسدالله ايماني، چهارشنبه در مراسم عيد مبعث كه در دفتر نماينده ولي فقيه برگزار شد، گفت: دشمنان مي‌خواهند اسلام ناب نباشد و اجرايي نشود.

وي ادامه داد: ما بايد اسلام ناب محمدي را تقويت و از نفوذ اسلام دستكاري شده غرب جلوگيري كنيم.

نماينده ولي فقيه در استان فارس در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه امنيت بعد گسترده‌اي دارد، افزود: مقوله امنيت در تمام دنيا به عهده دولت است.

آيت‌الله ايماني گفت: دولت وظيفه دارد امنيت شهروندان را تأمين كند و امر به معروف و نهي از منكر دقيقا" در همين راستا قرار دارد.

وي امر به معروف و نهي از منكر را امنيت اخلاقي عنوان و اضافه كرد: بر اساس قانون اساسي دولت موظف است فضاي رشد اخلاقي را در جامعه فراهم كند.

امام جمعه شيراز تأكيد كرد: در كلانشهر شيراز وجود امنيت اخلاقي ضرورت دارد و بايد مورد توجه همگان قرار گيرد.

فرمانده انتظامي استان فارس نيز گفت: يكي از وظايف ذاتي نيروي انتظامي دفاع از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي است و پليس فارس نيز در اين راستا حركت مي‌كند.

سردار احمدعلي گودرزي ادامه داد: طرح امنيت اخلاقي و برخورد با ناهنجاري‌هاي اجتماعي به صورت ويژه در دستور كار پليس فارس قرار دارد و تشديد خواهد شد.

گودرزي با قدرداني از حمايت‌هاي همه جانبه نماينده ولي فقيه از نيروي انتظامي استان، گفت: در اجراي اين طرح نيازمند حمايت‌هاي مردمي و همچنين پشتيباني همه نهادها هستيم.

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به تصادفات جاده‌اي در اين استان، بيان كرد: در اين زمينه تمهيدات لازم براي كاهش تصادفات انديشيده شده زيرا فرهنگ‌سازي و ارتقاء انضباط اجتماعي در اين خصوص بسيار مورد تأكيد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: