• جمعه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 959-774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل بانک شهر بیان کرد:

استفاده از تمام امکانات بانکداری الکترونیک در نمایشگاه کتاب شیراز

مدیرعامل بانک شهر گفت: این بانک از تمام امکانات بانکداری الکترونیک در راستای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر در ایام برپایی نمایشگاه کتاب شیراز، استفاده می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حسین محمد پورزرندی، جمعه 5 آذر در حاشیه برپایی نمایشگاه کتاب شیراز در جمع خبرنگاران، گفت: از امسال و با انتقال محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران به شهر آفتاب، با توجه به نبود امکانات لازم نمایشگاهی، طی تفاهم‌نامه‌ای که ارشاد با شهرداری داشت، بانک شهر ارائه خدمات بانکی را عهده‌دار شد.

او با بیان اینکه با وجود تمام دشواری‌ها، بانک شهر خدمات مطلوبی را در نمایشگاه کتاب تهران ارائه داد،‌ گفت: بانک شهر تلاش کرد که با استفاده از بانکداری الکترونیک، خدمات مورد نظر را به مراجعان نمایشگاه کتاب ارائه دهد و خرید بن به شکل آنلاین را در دستور کار قرار داد.

پورزرندی با بیان اینکه مردم از راه‌اندازی سایت‌های آنلاین خرید بن استقبال کردند، گفت: ما توانستیم با استفاده از سیستم‌های موجود روی تلفن همراه، بدون اینکه نیاز به کارت بن باشد، امکان خرید کتاب را برای علاقه‌مندان فراهم کنیم.

او گفت: پیش از این در زمان برپایی نمایشگاه، امکان خرید بن در یک زمان متوقف می‌شد اما بانک شهر تا آخرین روز خرید و تحویل بن را انجام داد، چه در تهران چه در تمام استان‌هایی که نمایشگاه کتاب برگزار شده است.

پورزرندی با بیان اینکه وب‌کیوسک‌هایی نیز برای ارائه خدمت به مشتریان تعبیه شده است، یادآور شد: شهرنت‌ها هم به شکل بیست و چهارساعته در خدمت کسانی است که قصد خرید بن کارت نمایشگاه کتاب را داشته باشند.

او با بیان اینکه با تحول ایجاد شده در عرصه بانکداری الکترونیک، امکان ارائه خدمات در شرایط مختلف حتی قطع برق، ممکن خواهد بود، اضافه کرد: با توجه به استقبالی که روز اول از این نمایشگاه شده است، امیدواریم با توجه به جایگاه شیراز در زمینه فرهنگ و هنر، نمایشگاه کتاب شیراز پر رونق‌تر از سایر نمایشگاه‌های کتاب در کشور باشد.

مدیرعامل بانک شهر یادآور شد: در پانزدهمین نمایشگاه کتاب شیراز، تعداد 22 میلیون و 800 هزار بن‌کارت با 12 میلیارد ریال یارانه در اختیار بانک شهر قرار گرفته است و 500 پذیرنده با ما همکاری دارند.

پورزرندی یادآور شد: در میان 12 استان که نمایشگاه کتاب را در سال 95 برگزار کرده‌اند، بعد از تهران که بیش از 700 هزار تراکنش خرید بن انجام شد، تبریز با 86 هزار تراکنش، دوم است و امیدواریم شیراز بتواند این رکورد را بشکند.

او با تسلیت ایام اربعین حسینی و دهه آخر صفر، گفت: بانک شهر در ایام برپایی پیاده روی اربعین، تنها بانکی بود که در کشور عراق، خدمات ارزی و ریالی را بدون افزایش تعرفه، به زائران و مجاوران حرمین شریف ارائه داد.

پورزرندی گفت: هم‌اینکه بانک شهر بعد از تهران بیشترین فعالیت بانکداری را در شیراز انجام داده و بیشترین خدمات را ارائه می‌دهد و بحمدالله زمینه اجرای پروژه‌های عمرانی متعددی توسط شهرداری و با کمک بانک شهر فراهم شده است.

وی با یادآوری اینکه کمتر از 8 درصد کل منابع بانک شهر را شهرداری‌ها تامین می‌کنند، گفت: ما بالای 40 تا 50 درصد منابع مردمی موجود در بانک شهر را برای توسعه فعالیت‌های عمرانی در شهرها خصوصا توسعه خدمات حمل و نقل درون‌شهری، به کار گرفته‌ایم.

پورزرندی در خصوص حمایت از کارآفرینان و صنعتگران نیز گفت: تمام کارآفرینان امکان دریافت تسهیلات بانکی تا کمتر از یک میلیارد تومان را خواهد داشت. از طرفی کارمندان نیز امکان دریافت 100 میلیون تومان تسهیلات را در چهارچوب ضوابط بانک مرکزی و با یک ضامن خواهند داشت.

مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: امروز شرایطی را برای مشتریان ویژه فراهم کرده‌ایم که در بخش ارزی و بین‌المللی برای صدور ال‌سی پیش‌پرداخت به 5 درصد کل مبلغ کاهش پیدا کند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: