• چهارشنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 959-2774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

امام جمعه زرقان:

اگر كارخانه‌اي راه‌ نمي‌اندازيم لااقل از تعطيلي‌ها ممانعت كنيم

امام جمعه شهر زرقان در استان فارس تاكيد دارد كه اگر قادر به راه‌اندازي كارخانه‌اي نيستيم بايد حداقل از تعطيل شدن كارخانه‌ها و واحدهاي توليدي موجود ممانعت كنيم.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، حجت‌الاسلام محمدهادي رباني چهارشنبه 17 آذر در جلسه شوراي اداري شهرستان شيراز، با تاكيد براينكه يك واحد توليدي مانند كاشي حافظ با 700 كارگر نبايد تعطيل باشد، گفت: شهر زرقان با توجه به موقعيت خاص جغرافيايي و صنعتي، كشاورزي و اقتصادي، بايد بيشتر مورد توجه باشد.

امام‌جمعه زرقان اعتقاد دارد كه امروز کار وجود دارد اما نیاز به افرادی داریم که با مدیریت و هماهنگی جامع چرخ این کارخانه‌ها را به حرکت درآورند.

او تصريح كرد: نباید این برداشت در شهروندان بخش زرقان اين احساس به وجود آید که در مقايسه با ساير نقاط استان فارس به آنان كم توجهي شده است.

ربانی با اشاره به بحث انصاف و اهمیت آن گفت: از نخستین پیامبر الهی تا آخرین آنها به دنبال اثبات یک جمله بودند و آن جمله این بود که آنچه براي خودت دوست داری برای دیگران هم بخواه، همين منشأ قانون‌گذاری برای جوامع بوده است.

امام جمعه زرقان افزود: افرادی که ایمان دارند برایشان همین جمله کافی است که یک زندگی قابل‌قبول و با آرامش داشته باشند اما اگر اعتقادی به انصاف نباشد حتی شبانه‌روز نیز در مسجد عبادت کنی، فایده نخواهد داشت. حتی کسی که دین‌دار نباشد و به انصاف ایمان داشته باشد بدون شک زندگی خوبی دارد و دین‌داری به‌ظاهر نیست و باید عمل درست داشته باشیم.

رباني تصريح كرد: یک گره بزرگ در قلب مردم زرقان وجود دارد و آن اينكه که چرا ۸۰ سال زرقان بخش مانده، در حالی‌ که دارای ظرفیت‌های بسیاری بوده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: