• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-4274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس:

امكان بهره‌مندي واحدهاي صنعتي از تسهيلات رونق توليد فراهم است

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از فراهم شدن امكان بهره‌مندي واحدهاي صنعتي متقاضي نوسازي و بازسازي از تسهيلات رونق توليد خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، شاهپور قنبري دوشنبه 26 تيرماه در جمع خبرنگاران گفت: طرح رونق توليد با هدف حمايت از توليد و اشتغال و در چهارچوب سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي از سال گذشته توسط دولت آغاز شده و امسال هم ادامه دارد.

او افزود: بر اساس شرایط جدید در طرح رونق تولید، امکان اختصاص این تسهیلات برای نوسازی خط تولید واحدهای صنعتی نیز فراهم شده است؛ متقاضیان دریافت تسهیلات طرح رونق تولید برای نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی و نیز تکمیل واحدهای نیمه تمام می‌توانند با مراجعه به سایت بهین یاب (behinyab.ir) برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کنند .

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ادامه داد: بر اساس این طرح، صاحبان صنایع می‌توانند برای نوسازی و بازسازی و تکمیل واحدهای تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد از طریق سایت بهین یاب تقاضای خود را ثبت كنند.

به گفته قنبري و براساس ابلاغیه بانک مرکزی 30 هزار میلیارد تومان برای این کار در نظر گرفته شده که قرار است 10هزار میلیارد تومان برای 10 هزار واحد کوچک و متوسط، 10 هزار میلیارد تومان برای تکمیل 6 هزار طرح نیمه تمام و 10 هزار میلیارد تومان نیز برای نوسازی، بازسازی و بروز رسانی حدود پنج هزار واحد صنعتی در کل کشور اختصاص يابد.

قنبري با بیان اینکه بخشی از مشکلات واحدهای صنعتی مربوط به خطوط تولیدی فرسوده و یا استفاده از فناوری های قدیمی است گفت: با اختصاص تسهیلات به واحدهای صنعتی متقاضی نوسازی، بستر مناسبی برای ارتقای توان تولید، افزایش کمی و کیفی محصولات و بهره وری بالا درصنایع ایجاد می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: