• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-6614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شیراز:

افزایش کافی شاپ و خیابان گردی توسعه اجتماعی نیست

عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شیراز با تصریح اینکه افزایش کافی شاپ و فروشگاه های فست فود و خیابان گردی توسعه اجتماعی محسوب نمی شود، این مسائل را آسیب اجتماعی دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدرضا هاجری عصر دوشنبه 26 تیر در نطق قبل از دستور جلسه علنی شورای اسلامی شیراز گفت: افزایش قارچ گونه کافی شاپ ها و کافه گردی، فست فودها و بیرون برها، سرد شدن کانون خانواده را به دنبال دارد و باید برای کنترل، نظارت و متوازن کردن این رویه نامناسب اقدامی جدی انجام شود.

وی همچنین با اشاره به افزایش تعداد جامعه سالخوردگان و حضور 7 میلیون و 200 هزار سالمند بالای 70 سال در کشور، گفت: لازم است در برنامه های اجتماعی و ایجاد زیر ساخت های مناسب برای آنها در تمامی حوزه های شهری، کرامت و عزت بزرگان حفظ شود.

هاجری با اشاره به قرار داشتن در آستانه شروع به کار دولت دوازدهم، این زمان را بهترین فرصت برای طرح مطالبات استان برای داشتن استاندار، فرماندار و شهردار بومی و کارآمد و توجه به سهم عادلانه فارس در هیئت دولت دانست و خواستار توجه نمایندگان خبرگان رهبری، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه و ... استان فارس به این موضوع شد.

عضو شورای اسلامی شیراز اعتقاد دارد که سپردن مسئولیت مدیریت مجموعه هایی نظیر آرمگاه سعدی و حافظ به شهرداری شیراز و تشکیل دو سازمان زیارت و گردشگری و ورزش و سلامت شهری منطبق با مصلحت و منافع شهر و گام ابتدایی مدیریت واحد شهری است .

هاجری با انتقاد از آنچه بی مهری و نامهربانی های سیاسی عنوان می کرد، گفت: شهرداری و شورا حاضر به همراهی و همکاری مناسب در راستای اجرای برنامه های مناسب در طرح پایتختی جوانان جهان اسلام بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: