• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آيت‌الله ايماني:

خدمت بايد منجر بهتر شدن زندگي مردم شود

نماينده ولي فقيه در استان فارس و امام جمعه شيراز تاكيد كرد كه خدمت بايد منجر به بهبود زندگي مردم شده و از سوي شهروندان حس شود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس آيت‌الله اسدالله ايماني شامگاه سه‌شنبه 6 شهريور در بيستمين جشنواره شهيد رجايي استان فارس، با تصريح اينكه حمايت از فقرا و مبارزه با فقر بايد همزمان در دستور كار دولت باشد تا نتيجه بخش شود، گفت: البته مردم هم بايد قدردان مسئولان بوده و مسئولان هم خود را خدمت‌گزار مردم بدانند.

امام جمعه شيراز در بخشي از سخنان خود، با تاكيد براينكه هر آنچه كه امروز در كشور اسلامي وجود دارد، به بركت خون شهدا و ايثار ايثارگران است، گفت: اگر امروز شهداي حرم نبودند، معلوم نبود دشمن تا كجا نفوذ مي‌كرد.

او بر لزوم پاسداشت حرمت و جايگاه خانواده شهدا از سوي همه خصوصا مسئولان تاكيد و خاطرنشان كرد: باید به طبقات مختلف جامعه به‌ویژه محرومان سرکشی داشته باشیم، هر گامی که در این راستا برداشته می‌شود از طواف حج ارزشمندتر است .

آيت‌الله ايماني با تاكيد براينكه خدمت به مردم ارزش و اعتبار محسوب مي‌شود و بايد اين خدمت را توسعه داد، گفت: بايد تلاش كرد تا تمام دستگاه‌هاي خدمت رسان خوب و برتر باشند و آن كسي كه مي‌خواهد يكي از آنها را انتخاب كند، به راحتي قادر به گزينش نباشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: