• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگ کننده ناجا:

كنترل مؤلفه هاي گزينشي در مراكز آموزشي ناجا

معاون هماهنگ كننده ناجا گفت: در مراكز آموزشي ناجا همه مؤلفه هاي گزينشي كنترل می‌شود و از اين پس آموزش، مرحله اي از گزينش محسوب خواهد شد .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از سایت پلیس سردار ايوب سليماني در همايش تخصصي مديران گزينش و استخدام ناجا در شيراز، بيان كرد: در سال هاي اخير گام هاي بلندي در راستاي تحقق اهداف نيروي انتظامي در حوزه گزينش برداشته شده، هر چند تا رسيدن به نقطه مطلوب نياز به زمان بيشتري است.

وي با بيان اينكه مهمترين و كليدي ترين موضوع در هر سازماني، رسالت و مأموريت هاي آن سازمان است، افزود: رسالت و فلسفه وجودي نيروي انتظامي پاسداري از ارزش هاي انقلاب اسلامي و تأمين امنيت و آرامش عمومي براي كشور است .

معاون هماهنگ كننده ناجا با اشاره به حساسيت كار در مراكز گزينش ناجا، تصريح كرد: كسي كه قرار است از ارزش‌های اسلامی پاسداری کند باید واجد ویژگی‌های ارزشی باشد.

سليماني تأكيد كرد: اگر در موضوع گزينش به خوبي و درست عمل كنيم، اثر گذاري خود را در محيط خدمتي و عملكرد كاركنان انتظامي نشان خواهد داد .

وي با بيان اينكه حجم گزينش ناجا در سال آينده بيشتر از سال جاري است، گفت: قصد داريم بهترين ها را در زمينه هاي مختلف ارزيابي و استخدام كنيم، چرا كه پليس ما بايد در طراز انقلاب و پاسدار ارزش هاي انقلاب اسلامي باشد .

تمام پاسگاه‌ها و کلانتری‌های کشور مشمول طرح مکنا خواهد شد

معاون هماهنگ كننده ناجا همچنین در حاشیه‌ی افتتاح طرح مکنا در اداره‌ی گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی فارس با بيان اينكه طرح مكنا در يك هزار و 600 كلانتري و پاسگاه انتظامي كشور اجرايي شده است، گفت: تا پايان سال آينده همه كلانتري ها و پاسگاه هاي كشور مشمول اين طرح خواهند شد .

وی با بیان اینکه نيروي انتظامي بيشترين سطح تماس و خدمات دهي به مردم را دارد، ادامه داد: ارتقاء كيفيت، محيط خوشايند، سهولت و سرعت در انجام خدمات، برخورداري از كاركناني با رفتار مناسب و ماهر در حوزه مأموريت، همواره جزء اولويت هاي ناجا به شمار مي رود .

معاون هماهنگ كننده ناجا افزود: طرح مكنا از سر پنجه هاي نيروي انتظامي شروع شده و تمركز آن بر كلانتري ها و پاسگاه ها به شمار می‌رود و در اين خصوص موفقيت هاي خوبي به دست آمده است .

سليماني با بيان اينكه اجراي اين طرح رضايتمندي مردم را به دنبال داشته است، تصريح كرد: براي سال آينده منابع خوبي در راستاي اجراي اين طرح ديده شده است و در همه كلانتري ها و پاسگاه هاي انتظامي كشور فراگير خواهد شد .

معاون هماهنگ كننده ناجا با اشاره به اينكه فلسفه و هدف گزاري طرح مكنا به سوي مردم است، افزود: در عين حال با اجراي طرح مكنا محيط خدمتي براي كاركنان ناجا نيز خوشايند شده است .

سليماني استان فارس را در اجراي طرح مكنا سرآمد عنوان و اضافه کرد: سردار گودرزي فرمانده انتظامي استان فارس به همراه كاركنان انتظامي در اين راستا عملكرد درخشان و قابل قبولي را ارائه داده اند كه جاي تشكر دارد .

وي با قدردانی از خيران امنيت ساز در راستاي اجراي طرح مكنا، افزود: بالاترين نعمت الهي امنيت و آرامش است و خيران امنيت ساز نيز با كمك هاي خود، رضايت خداوند را كسب خواهند كرد .

معاون هماهنگ كننده ناجا در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه نيروي انتظامي خط تماس نظام با مردم است، خاطر نشان كرد: به همين دليل است كه ناجا از حساسيت ويژه اي برخوردار است .

سليماني به دو حادثه اغتشاشات دي ماه و خيابان پاسداران تهران اشاره كرد و افزود: نيروي انتظامي در اين دو موضوع با صبر و سعه صدر موضوع را خاتمه داد كه تقدير و تشكر مردم و مسئولان را در پي داشت .

معاون هماهنگ كننده ناجا گفت: خوشبختانه امروز نيروي انتظامي مورد تكريم عام و خاص و عزيز همه است كه اين موضوع حاصل تلاش هاي مجاهدانه كاركنان خدوم ناجا مي باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: