• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رژه‌ی روز ارتش و محدودیت‌های ترافیکی در شیراز

همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، رژه و سان یگان‌های نمونه‌ی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان فارس، در شیراز برگزار خواهد شد و در زمان برپایی این مراسم، محدودیت‌های ترافیکی در بخشی از شیراز اعمال می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، چهارشنبه 29 فروردین و به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی، یگان‌های نمونه‌ی نظامی ارتش، در شیراز مراسم رژه و سان را برگزار خواهند کرد.

رییس پلیس راهور استان فارس در این خصوص گفت: با توجه به برگزاری رژه‌ی در محدوده‌ی بلوار استقلال شیراز، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی در بخش‌هایی از این کلانشهر اعمال می‌شود.

سرهنگ مصطفی عباسی اعلام کرد که محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از تقاطع چهارراه هوابرد تا پارک قوری و از ساعت 7 صبح روز 29 فروردین، تا پایان مراسم رژه، اعمال خواهد شد.

عباسی گفت: این محدودیت ها شامل بلوار بعثت، حد فاصل میدان سنگی تا بلوار استقلال و شرق به غرب بلوار قدوسی شرقی وجود خواهد داشت.

رییس پلیس راهور فارس گفت: با توجه به محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده، صبح چهارشنبه 29 فروردین شاهد ترافیک سنگین در محدوده‌ی میدان معلم، میدان مطهری، میدان سنگی، تقاطع پارک قوری و چهارراه هوابرد خواهیم بود.

عباسی از شهروندان در خواست کرد که ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری با خودروی شخصی، در ساعت‌های اعلام شده مسیرهای جایگزین را برای عبور و مرور استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: