• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-2473-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در فارس:

اهداف انقلاب اسلامی با صبر انقلابی محقق می‌شود

نمایند ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز تاکید دارد که اهداف و آرمان‌های مد نظر انقلاب اسلامی با صبر انقلابی محقق می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در جمع 500 نفره دانشجویان بسیجی استان فارس تصریح کرد: گاهی اوقات تصور می‌کنیم انقلابی بودن یعنی پرخاشگری و تند برخورد کردن با مسائل و مشکلاتی که به وجود می‌آید در حالی كه انقلابی بودن گاهی به معنای صبر کردن است .

وی با بیان اینكه گاهی این سئوال توسط برخی‌ها مطرح می‌شود كه چرا رهبری در مورد برخی موارد موضع‌گیری و یا برخورد نمی‌کنند، افزود: قرآن کریم به ما توصیه کرده است که برای تحقق اهدافمان صبر کنیم .

آیت‌الله دژكام ادامه داد: گاهی برای رسیدن به اهدافی که برای تحقق آن‌ها سرمایه گذاری کرده‌ایم، مواجه می‌شویم با مشکلات داخلی و خارجی که برطرف کردن این مشکلات، نیازمند مقاومت، ایستادگی و صبوری است و این، همان تعبیر صبر انقلابی است که رهبر معظم انقلاب نیز بر آن تأکید کرده‌اند .

امام جمعه شیراز با بیان اینكه امروز دشمن تلاش می‌کند مردم را به خود جذب کند و افکار و احساسات آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهد، گفت: آیا از این طرف ما و شما دانشجویان، برای انقلاب اسلامی از میان مردم یارگیری می‌کنیم؟ آیا در دعوت به صبر و اقناع مردم موفق هستیم؟ من نگران هستم که مبادا امروز قشر دانشجو و طلبه ما نتواند با صبر و حوصله با مردم همراه شود و اهداف انقلاب را پیش ببرد .

این استاد دانشگاه با تأكید بر اینكه باید تلاش کنیم تا از مرزهای انقلاب اسلامی مرزبانی کنیم،‌ گفت: این مرز، تنها محدود به مرزهای جغرافیایی نیست بلکه مرزهای عقیدتی، سیاسی و فرهنگی را نیز در بر می‌گیرد که حراست از آن‌ها نیز نیازمند صبر و ایستادگی و مقاومت است و اگر جز این باشد، حراست از این مرزها بسیار سخت خواهد شد .

نماینده ولی فقیه در استان فارس: اگر صبر کردن و دعوت دیگران و آحاد جامعه به صبر، حراست از مرزهای انقلاب اسلامی و نهایتاً تقوا و خداترسی را مد نظر قرار دهیم و انجام دهیم، انقلاب اسلامی به پیروزی نهایی خواهد رسید و آرمان‌های انقلاب اسلامی نیز محقق خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: