• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-1473-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

سرپرست استانداري فارس:

فرهنگ تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران باید نهادینه شود

سرپرست استانداري فارس عنوان كرد: تجليل و سركشي از خانواده شهدا و ايثارگران بايد به يك فرهنگ خصوصا در مجموعه مديريتي تبديل شود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، يدالله رحماني چهارشنبه ٧ آذر در جلسه شوراي هماهنگي امور ايثارگران استان با تاكيد بر احصاء و شناسايي مشكلات جامعه ايثارگري فارس و تلاش براي رفع آنها، خواستار پرهيز از كلي گويي شد.

رحمانی با تاکید براینکه نباید یک بخشنامه در اداره‌ای اجرا و در دستگاهی اجرا نشود، گفت: يك موضوع را كارشناسي شده همراه با ارائه راهكار به اين شورا آورده شود تا بدون هرگونه ابهام و با هم‌انديشي به جمع‌بندي عملياتي برسيم.

سرپرست استانداري فارس با بيان اينكه بايد در هر جلسه حداقل چند مسئله مطرح و حل شود، گفت: تمام زواياي مباحث در نظر گرفته شود و در فواصل برگزاري نشست‌ها، دبيرخانه شوراي هماهنگي امور ايثارگران فارس روند اجراي مصوبات قبلي و تكاليف را مورد بررسي قرار دهد.

رحماني با اشاره به اينكه سياست دولت حل و فصل امور ايثارگران است، گفت: اينگونه نباشد كه تنها بنياد شهيد ملكف به پاسخگويي باشد بلكه همه دستگاه‌ها بايد در رفع گرفتاري جامعه ايثارگران نقش آفرين باشند.

وي همچينن در خصوص بار مالي ناشي از بخشنامه معاون اول رئيس جمهور در بخش درمان ايثارگران به دستگاه‌هاي اجرايي، گفت: پيرامون اين موضوع بررسي‌هاي لازم انجام شود تا در صورت ابهام و نياز به ارائه راهكارهاي لازم با مركز مكاتبه شود.

سرپرست استانداري فارس تاكيد كرد: همه دستگاه‌هاي اجرايي استان موظف هستند علي‌رغم همه محدوديت‌ها مشكل درمان جامعه ايثارگران را حل كنند.

رحماني عنوان كرد: بايد از هر راهكاري براي حل مشكل ايثارگران استفاده و از روال عادي جلوتر حركت کرد و گزارش اقدمات ويژه دستگاه‌ها را شوراي هماهنگي گزارش دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: