• دوشنبه ۱۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-3873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در استان فارس:

نیازمند ارائه مدل برای رفتارهای سیاسی و اجتماعی هستیم

نماینده ولی فقیه در استان فارس تاکید دارد که امروز نیازمند ارائه مدل و الگوهای مناسب برای رفتارهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به گزارش ایسنا منطقه فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام بعداز ظهر دوشنبه ۱۹ آذر در نشست صمیمی با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی استان فارس که به مناسبت روز دانشجو انجام شد، با گرامیداشت روز دانشجو و یاد و خاطره دانشجویان شهید، گفت: عدالت‌خواهی و پرداختن به آن همواره مورد توجه بوده است.

وی با اشاره به اینکه طی هفته‌های گذشته پیرامون عدالت‌، عدالت‌خواهی و لزوم این مباحث در قالب خطبه‌های نماز جمعه مباحثی را مطرح و دنبال کرده است، از استمرار این مباحث خبر داد.

امام جمعه شیراز با بیان اینکه باید برای رفتارهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و سایر زمینه‌ها مدل و الگوی مناسب ارائه شود، عنوان کرد: برای رسیدن به موفقیت باید مسیر تسهیل و سختی‌ها تحمل شود .

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به چهل سالگی انقلاب، خاطرنشان کرد: در این چهل سال انقلاب راه‌های زیادی طی شده که با عظمت و عزت همراه بوده است و باید بیش از پیش با قدرت به جلو حرکت شود .

آیت‌الله دژکام گفت: مردم ایران اسلامی خیلی برای انقلاب سرمایه‌گذاری کرده‌اند و انقلاب به یمن آنان به پیروزی دست یافت و قدردانی از آنها ضرورت تداوم انقلاب است .

وی با تاکید بر اینکه برای پاسداشت و حفظ انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای آن توجه به مردم ضرورت دارد، بیان کرد: اگر انقلاب ما مردم سالاری دینی را از دست بدهد با شکست مواجه می‌شود .

نماینده ولی فقیه در استان فارس اضافه کرد: امروز اگر می‌خواهیم انقلاب و دستاوردهای آن حفظ شود باید در جهان نیز با قافیه مردم سالاری صحبت کنیم تا انقلاب ما به شکست محکوم نشود .

آیت‌الله دژکام خطاب به دانشجویان که با سلایق مختلف سیاسی در این نشست حضور داشتند اظهار کرد: داشتن اختلاف دیدگاه نباید منجر به رفتار اخلاقی شود .

امام جمعه شیراز با تاکید براینکه انقلاب ما انقلاب ارزش‌ها است و باید پایبندی به این مهم در اولویت باشد، تاکید کرد که جوانان باید مجال خدمت در انقلاب را برای او و دیگر مسئولان فراهم کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: