• سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-2373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در فارس تاکید کرد:

حرکت به سمت بومی‌سازی تکنولوژی و دانش صنعتی

نماینده ولی فقیه در استان فارس ضمن اشاره به اقدامات انجام شده توسط بعضی واحدهای تولیدی در ساخت قطعات مورد نیاز، تاکید کرد که باید به سمتی برویم که تکنولوژی و دانش صنعتی کارخانه‌ها و صنایع بومی سازی شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام، سه شنبه 10 اردیبهشت در حاشیه بازدید از کارخانه‌ی پگاه فارس، که به مناسبت هفته کار و کارگر انجام شد، ضمن تبریک این روز و هفته به کارگران و تلاشگران عرصه تولید، راه‌اندازی خط تولید جدید را اقدامی شایسته قدردانی دانست.

وی هدف از انجام چنین بازدیدهایی را اطلاع از وضعیت واحدهای تولیدی و اقدامات انجام شده در زمینه رونق تولید عنوان و یکی از اهداف انجام بازدیدها، کسب اطلاعات در زمینه اقدامات قابل انجام برای رفع مشکلات و موانع تولید بیان کرد.

آیت‌الله دژکام گفت: امسال که سال رونق تولید هست ان‌شاالله بتوانیم با همیاری همه عزیزان کارگر، کارفرمایان دلسوز و مدیران محترم خطوط تولیدی، حرکتی متناسب با نیازهای ویژه این سال انجام دهیم و قدرت ایران و ایرانی را برای اینکه بتواند زندگی خود را اداره کند و تمدن جدید ایرانی را بسازد به دنیا نمایش دهیم.

وی با تصریح اینکه همه مسئولان استان موظف هستند به سهم خود به رونق تولید کمک کنند، گفت: به حمدالله این مجموعه برای تامین قطعات مورد نیاز خط تولید و با استفاده از روش مهنسی معکوس، حدود 400 قطعه تولید شده است؛ باید به سمتی برویم که تکنولوژی و دانش صنعتی در کارخانجات و صنایع، بومی سازی شود .

آیت‌الله دژکام اضافه کرد: با توجه به حسن برخوردی که با جمع کارگری در راستای افزایش قدرت تولید باید انجام شود، در این واحد تولیدی اقداماتی اجرا شده که رضایت کارگران را به همراه دارد.

او با بیان اینکه استفاده از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های ایرانی در بسیاری از خطوط این واحد تولیدی برایش بسیار جالب توجه بوده است، این امر را مایه افتخار دانست و گفت: امیدواریم با ظرفیت‌هایی که ایران در زمینه کشاورزی و تولیدات دامی دارد، در آینده بتوانیم بازارهای بین المللی را هم پوشش دهیم .

نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه مطلع شدم شرکت پگاه برای صادرات نیز اقدامات خوبی انجام داده است، تاکید کرد: باید هم حجم تولید را در آینده افزایش دهیم و هم از نظر استانداردهای بین المللی خود را به روز کنیم؛ سایر شرکت‌های تولیدی فعال در فاس هم باید به این حد برسند تا ان‌شالله تولیدات نه تنها در بازار ایران بلکه در بازارهای جهانی هم مورد استقبال خوبی قرار گیرد .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: