• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-2974-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

سفر وزير راه و شهرسازی به جهرم

همزمان با سفر رئيس‌جمهور و جمعي از اعضاي هيئت دولت به استان فارس، وزير راه و شهرسازي به شهرستان جهرم سفر كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، عباس آخوندي وزير راه و شهرسازي ظهر پنجشنبه 31 ارديبهشت با سفر به شهرستان جهرم از پروژه‌هاي عمراني در بخش راهسازي، بازديد كرد.

آخوندي كه رئيس كميسيون عمران و نماينده مردم جهرم در مجلس و فرماندار شهرستان جهرم او را همراهي مي‌كردند، طي مراسمي، كلنگ احداث باند دوم محور جهرم به سمت قير و كارزين را بر زمين زد.

اين پروژه راه‌سازي به طول 70 كيلومتر است كه در فاز اول 12 كيلومتر آن از سمت شهرستان جهرم و 17 كيلومتر آن از سمت شهرستان قيرو كارزين آغاز خواهد شد.

در اين سفر همچنين عمليات اجرايي  ساختمان‌هاي شهرداری و آتش‌نشانی قطب‌آباد در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع آغاز شد.

اين مجموعه قرار است در زيربنايي بالغ بر 800 مترمربع و با 2 ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار، احداث شود.

بازدید از بیمارستان در حال احداث ۳۰۰ تختخوابی و مراکز درمانی همجوار، بازدید و بررسی روند احداث جاده‌های مواصلاتی جهرم از برنامه‌های سفر نیم‌روزه‌ی وزیر راه و شهرسازی به شهرستان جهرم بود .

آخوندی پس از بازديد از پل کشه‌برفی که در جریان سیل بهمن ماه گذشته تخریب شده بود، از فرودگاه جهرم نيز بازديد كرد و در خصوص راه‌اندازي پرواز‌هاي اين فرودگاه با بهره‌گيري از هواپيماهاي اي‌تي‌آر، قول مساعد داد.

وزير راه و شهرسازي همچنین از پل فروریخته محمدآباد به‌‌عنوان يكي ديگر از خسارت‌هاي سيل بهمن‌ماه 95 نیز بازدید کرد و جهت اجرای هرچه سریع‌تر احداث این پل قول مساعد داد .


انتهای پیام