• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-7414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/جشن ملي، شادي و شور/

رئيس پليس فارس:
تمهیدات امنیتی براي انتخاباتي امن در فارس اعمال شده است

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: تمام تمهیدات امنیتی و انتطامی برای برگزاری انتخاباتی امن در سراسر فارس اندیشیده و اعمال شده است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، سردار احمدعلی گودرزی در بازديد از شعبه 29 اخذ راي شيراز در حرم مطهر شاهچراغ(ع) شيراز در جمع خبرنگاران گفت: قرارگاه امام علی (ع) با حضور دستگاه‌های اطلاعتی و امنیتی و اجرایی وسیاسی در فارس راه‌اندازي شده و همه مسائل مرتبط با امنيت و نظم انتخابات چاره‌انديشي شده است.

وي با اشاره به تامين كافي نيرو براي تامين امنيت شعب اخذ راي در سطح استان فارس، گفت: به‌حمدالله تاکنون مورد خاصی به لحاظ امنيتي وجود نداشته و نیروها نيز در نقاط پیش بینی شده مستقر شده‌اند.

گودرزي از اشراف كامل اطلاعاتي نيروهاي پليس در نقاط مختلف استان فارس و استقرار نيروها و امكانات لازم، گفت: يگان‌هاي احتياط، تكاوري، ويژه و كمكي نيز از فارس و ساير استان‌ها و همچنين نيروهاي ويژه ناجا با امكانات لازم زميني و هوايي پيش‌بيني و در نقاط مد نظر مستقر شده است.

فرمانده انتظامي فارس خاطرنشان كرد: راهبرد ناجا، سلامت، مشاركت و امنيت و براي حضور حداكثري مردم در انتخابات امروز است تا فضاي لازم را براي مشاركت گسترده مردم فراهم كنيم.

گودرزي تصريح كرد: از ابتدای فعالیت‌های تبلیغاتی تا کنون هیچ مورد امنیتی در استان واقع نشده، مگر موارد جزیی که به واسطه شور و شوق انتخاباتی و تبلیغاتی مشاهده شده است.


انتهای پیام