• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-7773-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/جشن ملي، شادي و شور/

استاندار فارس:
مشاركت گسترده در انتخابات نشانه آگاهي مردم ايران است

استاندار فارس اعتقاد دارد كه مشاركت گسترده مردم در انتخابات از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا كنون، نشان از آگاهي بالاي مردم اين كشور است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس سيد محمدعلي افشاني، 29 ارديبهشت در حاشيه حضور در شعبه 29 اخذ راي واقع در حرم مطهر احمدي و محمدي(ع)، به خبرنگاران گفت: امروز هم صف‌هاي طويل راي دهندگان را شاهد خواهيم بود تا مردم ايران نشان دهند از آگاهي و شعور بالاي سياسي و اجتماعي برخوردار هستند.

استاندار فارس با تصريح اينكه حضور همدلانه و مشاركت گسترده مردم در انتخابات يكي از ضروري‌ترين نيازهاي كشور براي افزايش اقتدار ملي و ارتقا هرچه بيشتر جايگاه بين‌المللي است، گفت: همه مردم بايد از حق انتخاب، استفاده كرده و با حضور در انتخابات راي خود را به صندوق‌ها بريزند.

افشاني گفت: انتخابات فرصتي است براي آنكه همه در انتخاب مديران اجرايي كشور كه نقشي مهم در زندگي مردم و بهبود شرايط جامعه دارند، مشاركت داشته باشند.

استاندار فارس خاطرنشان كرد: مردم قطعا در انتخابات رياست‌جمهوري به‌عنوان دومين شخصيت سياسي كشور، فردي را انتخاب خواهند كرد كه به تمام مسائل آگاهي داشته باشد.

افشاني ابراز اميدواري كرد كه امروز شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات رياست‌جمهوري و شوراهاي شهر و روستا در استان فارس باشيم.


انتهای پیام