• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2076-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدير سازمان تجاري‌سازي فناوري جهاددانشگاهي فارس جهادگر نمونه شد

مدير سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی استان فارس، به عنوان جهادگر نمونه كشوري و استاني شناخته و معرفي و تجليل شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، در مراسمي كه با هدف گراميداشت سی و هفتمین سالگرد تاسيس نهاد جهاد دانشگاهی و با حضور رئیس اين نهاد انقلابي، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و تني چند از استانداران و نمايندگان مجلس در تهران برگزار شد، از 34 جهادگر نمونه كشور قدرداني به‌عمل آمد.

اكبر زاهديان‌نژاد، مدير سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهي فارس، يكي از جهادگران نمونه كشور بود كه از وي قدرداني شد.

زاهدیان‌نژاد به عنوان مدیر سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی استان فارس  و مدرس دانشگاه، داور چندین دوره جشنواره  امتنان از کارآفرینان برتر و جشنواره امتنان از کارگران و واحد کارهای نمونه بوده و بیش از یک دهه است كه در حوزه‌های مختلف کارآفرینی و اشتغال فعاليت مي‌كند.

به گزارش ايسنا، ماموریت اصلی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی، سازمان دهی نظام هدایت شغلی و توانمندسازی دانش آموختگان در حوزه‌های منتخب، تجاری سازی فناوری‌های به بلوغ رسیده و ارتقاء فرهنگ کارآفرینی و ترویج الگوهای موفق علم و فناوری از طریق برگزاری دوره های مختلف کارآفرینی و مهارت آموزی  و ارایه خدمات مشاوره شغلی و اطلاع رسانی است.


انتهای پیام