• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-2574-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون اداره كل راهداري و حمل و نقل فارس مطرح كرد

رسيدگي به 400 پرونده در كميسيون تخلفات حمل و نقل فارس

معاون حمل و نقل اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس از رسيدگي به بيش از 400 پرونده در كميسيون تخلفات اين اداره كل در سه ماهه اول امسال خبرداد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، علي يزداني شنبه 21 مرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش نظارت در كاهش مشكلات حوزه حمل و نقل، از برخورد جدي با تخلفات اين حوزه خبرداد و گفت: در سه ماهه نخست امسال پرونده بيش از 300 راننده در كميسيون ماده 11 بررسي شده است.

وي در خصوص آراء صادره در خصوص پرونده‌هاي رسيدگي شده در كميسيون ماده 11 گفت:، گفت: 21 درصد از پرونده‌ها راي به تبرئه و 67درصد راي به محروميت يك‌ماهه، 7درصد محروميت دوماهه، 3درصد محروميت سه ماهه و 2درصد محروميت با تعليق اجرا صادر شده است.

يزداني در خصوص تخلفات رسيدگي شده در كميسيون ماده 12 مربوط به شركت‌هاي حمل و نقل جاده اي نيز گفت: 91 فقره گزارش از سيستم تخلفات مربوط به 66 شركت حمل و نقل استخراج شد كه اين تخلفات در 5 جلسه رسيدگي و راي صادر شده است.

او گفت: از مجموع آراء صادره 1فقره رأي اهتمام، 17 فقره رأي تبرئه، 6 فقره رأي تذكر، 2 فقره رأي تعليقي يكماهه پروانه و 39 فقره رأي جريمه صادر شده است .

يزداني گفت: تأخير در ساعت حركت اتوبوس‌ها، نقص فني و ارائه نشدن سرويس مناسب به مسافران بيشترين موارد تخلف و شكايت را به خود اختصاص داده است.


انتهای پیام