• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-1073-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده سپاه فجر فارس:

امنیت فارس محصول تعاملي هدفمند بین نیروهای نظامی و انتظامی است

فرمانده سپاه فجر استان فارس اعتقاد دارد امنيت امروز فارس محصول تعاملي هدف‌مند بين نيروهاي نظامي و انتظامي در اين استان است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، سردار سيد هاشم غياثي سه‌شنبه 7 شهريور در يادواره 947 شهيد فرماندهي انتظامي فارس، با بیان اینکه امنیتِ بسیار خوب فارس محصول تعامل هدفمند بین نیروهای نظامی و انتظامی و مجادهت شهدای نیروهای مسلح در این استان است، گفت: نیروی انتظامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همدلی و صمیمیت فعالیت‌ها و تلاش‌های خود را در فارس سازمان داده و انسجام خوبی بین این نهاد ها برقرار است .

غياثي گفت: برگزاری یادواره های شهدا با هدف قدردانی از کار بزرگ شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های ایشان انجام مي‌شود و حضور نسل نوجوان و جوان در این برنامه‌ها نشان‌دهنده پويايي فرهنگ ایثار و شهادت در ایران است .

وی خاطرنشان کرد: راهبرد اصلی دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ نرم فرهنگی کمرنگ کردن روحیه جهاد و فرهنگ شهادت در جامعه ایران است .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه شهدا بر عهد و پیمان خود با خداوند پایبند بودند، گفت: شهادت یک جریان توقف ناپذیر است و ملت ایران تا زمانی که دشمنی های استکبار جهانی با انقلاب اسلامی ادامه داشته باشد بر عهد خود با شهدا برای حرکت در مسیر جهاد و شهادت در راستای دستیابی به آرمان های انقلاب اسلامی وفادار هستند .

غياثي ادامه داد: نهصد و چهل و هفت شهید از سیزده هزار شهید ناجا پرورش یافته خطۀ شهیدپرور فارس بوده‌اند و این نشان می‌دهد فارس دارای کارنامه‌ای درخشان و فعالیتی تاثیرگذار در زمینه تامین امنیت کشور است .


انتهای پیام