• جمعه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-2914-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دادستان داراب اعلام كرد:

كشته شدن 9 نفر در حادثه داراب+ اسامي كشته شدگان

دادستان شهرستان داراب اعلام كرد كه در حادثه واژگوني اتوبوس در داراب، 8 دانش‌آموز جان خود را از دست داده‌اند.

صادق صادقي در گفت و گو با ايسنا افزود: در حادثه واژگوني اتوبوس كه سحرگاه امروز جمعه به وقوع پيوست، تعداد 34 نفر از سرنشينان اتوبوس مجروح و 9 تن كشته شده‌اند.

وي گفت: در ميان كشته شدگان خانم فرهي سرپرست گروه و 7 تن از دانش‌آموزان به نام‌هاي مهرنوش ناصری، مطهره دلاوری، مینا جمشیدی، شیدا امانی، شیوا مبینی، فاطمه صادقی نسب و زهرا زرنگار، شناسايي شده‌اند.

به گزارش ايسنا، نام حميد محبت‌بخش، راننده اتوبوس نيز در ميان فهرست قربانيان اين حادثه ديده مي‌شود.

صادقي با تصريح اينكه 4 دانش‌آموز مصدوم به ساير بيمارستان‌هاي استان منجمله شيراز اعزام شده‌اند، خاطرنشان كرد: تاكنون پليس راه رسما علت حادثه را اعلام نكرده است.

به گزارش ايسنا، مديركل مديريت بحران استانداري فارس پيش از اين در گفت و گو با ايسنا تعداد كشته شدگان را 10 نفر و مصدمان را 22 نفر اعلام كرده بود.

حسن فياض‌پور علت وقوع حادثه را خواب‌آلودگي راننده اعلام و اضافه كرده بود كه راننده اتوبوس در اين حادثه كشته شده است.

فياض‌پور به ايسنا گفته بود كه سه فروند بالگرد از شهرهاي لار، شيراز و جهرم به داراب اعزام و سه دانش‌آموزي كه دچار قطع عضو شده يا حالشان وخيم بود را براي تكميل درمان به شيراز منتقل كرده‌اند.

به گزارش ايسنا، حوالي ساعت 4 صبح امروز يك دستگاه اتوبوس حامل دانش‌آموزان هرمزگاني كه براي شركت در اردوي فرزانگان به داراب عزيمت مي‌كردند، در حوالي روستاي قلعه بيابان رستاق داراب، دچار سانحه شد.


انتهای پیام