• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-4914-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزی در فارس/
فارس 21 هزار دانش‌آموز نيازمند دارد

همزمان با سراسر كشور طي مراسمي با عنوان مهر عاطفه‌ها، كمك‌هاي دانش‌آموزان استان فارس براي توزيع بين دانش‌آموزان نيازمند، جمع‌آوري شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، مديركل كميته امداد امام خميني(ره) استان فارس چهارشنبه 19 مهر در مراسم مهر عاطفه‌ها، از وجود 21 هزار دانش‌آموز نيازمند در سراسر فارس خبر داد كه 13 هزار نفر آنان از محبت پدر بي‌بهره‌اند.

محمد بذرافشان با بيان اينكه جشن عاطفه‌ها با هدف مهرورزی و کمک به دانش آموزان نیازمند برگزار می‌شود، گفت: برای آنکه دانش‌آموزان نيازمند بتوانند بدون دغدغه به تحصيل ادامه دهند، همراهي، همدلي و كمك همه افراد جامعه خصوصا دانش‌آموزان و فرهنگيان نياز است.

بذرافشان با يادآوري اينكه فارس سال گذشته رتبه نخست كشور در حجم كمك‌هاي مردمي به جشن عاطفه‌ها را كسب كرد، گفت: شهريور امسال و در مرحله اول جشن عاطفه‌ها بار ديگر اين رتبه تكرار شد.

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس نیز گفت: استان فارس با دارا بودن فرهنگ و تمدنی کهن، همواره در تمام فعالیت‌های فرهنگی پیش تاز بوده و جشن عاطفه‌ها نیز یکی از این موارد به‌شمار مي‌رود.

شاپور رستمی گفت: کمک به همنوعان یک وظیفه همگانی است و کمک به دانش آموزان نیازمند می‌تواند زمینه تحصیل بهتر بسیاری از آنها را فراهم كند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز نیز گفت: جشن عاطفه‌ها زمان مهرورزي است و در اين روز همه با همدلي و نوع‌دوستي به ياري دانش‌آموزان نيازمند مي‌‌شتابيم.

نصرالله كياني خاطرنشان كرد: استان فارس 5 سال متوالي رتبه نخست در جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي جشن عاطفه‌ها را كسب كرده است.


انتهای پیام