• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-2714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

قصاص فرجام قاتل عروس فسايي

مادر شوهر فسايي كه عروسش را با ساطور كشته بود، پس از يكسال با حكم دادگاه جنايي فارس به قصاص محكوم شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از سايت پليس فارس، هفت دي سال گذشته با انتقال جسم نيمه‌جان زني جوان به بيمارستاني در شهرستان فسا، موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.

زن جوان كه تنها 23 سال سن داشت، علي‌رغم تلاش پزشكان و به دليل شدت جراحات وارده به كما رفت.

پليس در تحقيقات خود متوجه شد كه همسر زن مجروح در حال گذراندن دوره خدمت سربازی است و اين فرد به همراه فرزند خرسالش در خانه‌ي پدر شوهر زندگي مي‌كرده و مادر شوهرش او را به بيمارستان رسانده است.

مادر شوهر مقتول در تحقيقات اعلام كرده بود كه به همراه نوه‌اش به خانه همسايه رفته بوده كه در بازگشت با پيكر خون‌آلود عروسش مواجه مي‌شود و با كمك همسايه‌ها او را به بيمارستان مي‌رساند.

براساس اين گزارش، بررسي‌هاي كارآگاهان پليس نشان مي‌داد كه آثاري از ورود به‌زور يا سرقت در محل نيست و ضارب قطعا با زن جوان آشنا بوده است.

پليس در محل ساطوري يافت كه تازه شسته شده بود و احتمال مي‌داد كه عامل قتاله همين ساطور باشد؛ ظن پليس به مادر شوهر مقتول پاي او را به بازجويي‌ها باز كرد.

مظنون اما در بازجويي‌ها ادعاي خود مبني براينكه زمان حادثه در منزل نبوده است را تكرار مي‌كرد تا اينكه در بازجويي‌هاي تخصصي لب به اعتراف گشود و گفت: به دليل اختلاف خانوادگي با عروسم درگير شده و با ساطور به بدنش ضربه زدم و براي صحنه سازي به خانه زن همسايه رفتم تا وانمود کنم دزد به خانه آمده و عروسم را مجروح کرده است .

به گزارش ايسنا تحقیقات ادامه داشت تا این که مسئولان بیمارستان، مرگ مغزی زن 23ساله را تائید کردند و با رضایت اولیای دم، اعضای بدن او به بیماران نیازمند اهدا شد .

در همين اثنا مادر شوهر مقتول به اتهام قتل عمد روانه زندان شد و پرونده با صدور كيفرخواست به شعبه سوم دادگاه كيفري فارس ارسال شد.

اكنون و بعد از گذشت يكسال از وقوع اين قتل، دادگاه قاتل 60 ساله را به قصاص محكوم كرد.


انتهای پیام