• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-2576-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

افتتاح مدرسه خيرساز در شيراز

يك باب مدرسه خيرساز 12 كلاسه در ناحيه 4 آموزش و پرورش شيراز، افتتاح شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، مديركل آموزش و پرورش فارس سه‌شنبه 9 آبان در مراسم افتتاح مدرسه‌ي ابتدايي زنده‌ياد سيد ايمان حسيني، گفت: عمل صالحی مهمتر از تعلیم و تربیت و هدایت انسان نیست.

حمیدرضا آذری با بيان اينكه برخی از کارهای نیک اثر جاودانه دارد و برای همیشه انسان ها از آن بهره مند هستند، افزود: هر عمل صالح به اندازه‌ای که در جامعه تاثیر دارد و موجب اصلاح جامعه و خدمت به مردم شود ماندگار است.

وی مدرسه سازی را انجام عمل صالح در مسیر تعلیم و تربیت عنوان و خاطرنشان كرد: با ایجاد فضای مناسب برای تحصیل، دانش آموزان زیادی در مسیر تربیت صحیح قرار می‌گیرند و هر انسانی که در این مسیر قرار گیرد، به همراه او چرخه‌ای از زندگی اجتماعی اصلاح می‌شود و انسان‌های زیادی می‌توانند از اثرات مثبت آن بهره مند شوند .

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس نیز گفت: این مدرسه خیر ساز، به همت سید جعفر حسینی در سه طبقه و با 12 کلاس در زمینی به مساحت 2150 متر مربع بنا شده است .

سرفراز موصلی گفت: زیربنای این آموزشگاه 1540 متر مربع است و در آن امكاناتي نظير نمازخانه، سالن جلسات، آزمايشگاه و موتورخانه وجود دارد.

وی گفت: از سیاست‌های کلان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس، تهیه طرح جامع بر مبنای جمعیت دانش‌آموزی استان، در افقی 50 ساله است که بر اساس آن نیازهای آتی استان به فضاهای آموزشی بر اساس موقعیت مکانی مشخص می‌شود .


انتهای پیام