• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-2876-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

علي‌ بهادر سرپرست دانشگاه علوم پزشكي شيراز شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكي طي حکمی دکتر علی بهادر را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب کرد .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از وبدا، دكتر سيد حسين قاضي‌زاده هاشمي طي حكمي دكتر علي بهادر را به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي شيراز منصوب و از خدمات دكتر محمدهادي ايمانيه قدرداني كرد.

در حكم سرپرستي علي بهادر آمده است:

جناب آقای دکتر علی بهادر

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز  

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب اين ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز منصوب مي شويد .

از جناب عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصي و كارشناسي اعضاي هيأت علمي و كاركنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفيت منابع بالقوه ساير بخش هاي حوزه مأموريت خود و در چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های ارائه شده توسط این جانب در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زير را انجام دهيد :

1. تشویق، ترغیب و توجه ویژه به اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی

2. تأمين، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ويژه محرومين و نيازمندان

3. عملياتي نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم

4. اقدامات لازم در زمینه استمرار طرح تحول نظام سلامت

5. حمایت و تقویت پژوهش و نوآوری و تلاش برای جهت دهی به پژوهش و طرح های مهم تحقیقاتی که می تواند فرآیند محصولات و ارتقاء سلامت را تقویت نماید

6. ارتقاء برنامه هاي جاري حوزه هاي بهداشتي، درماني، فرهنگي و دانشجويي

7. صيانت از منابع انساني، فيزيكي و مالي

8. توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموريت خود

9. برنامه ریزی و اجرا برای رصد، مدیریت و مطالبه اصلاح مولفه های اجتماعی برای پیشگیری و کنترل تهدید کننده های سلامت و اعمال رویکرد اجتماع محور سلامت از طریق توانمندسازی تشکل های مردم نهاد و توسعه، تقویت خیریه های سلامت

10. رعایت اعتدال، توان مندي و شايسته سالاري در انتصابات و تكريم اعضاي هيأت علمي و كاركنان حوزه سلامت

اميد است با اتكال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید .  

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر محمد هادی ایمانیه در دوران تصدی مسئولیت ریاست این دانشگاه، تقدیر کرد.متن این پیام به شرح زیر است :

جناب آقای دکتر محمد هادی ایمانیه

خدمت گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید. لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسئوليت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمایم .

اميد است همواره به عنوان يكي از نيروهاي ارزشمند در نظام سلامت موفق و پيروز باشيد .


انتهای پیام