• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-981-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر کل ورزش و جوانان فارس خواستار شد:

نگاه ويژه‌ي فدراسيون ژيمناستيك به استعدادهاي فارس

مدیر کل ورزش و جوانان فارس با اشاره به پتانسیل بالای فارس در رشته ژیمناستیک خواستار توجه ویژه فدراسیون به این رشته و استعدادهاي موجود در فارس شد .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری دوشنبه 21 آبان در مجمع انتخاباتی هیئت ژیمناستیک استان فارس، گفت: در سال های اخیر قهرمانان خوبی در ژیمناستیک فارس پرورش یافته اند که سعیدرضا کیخا يكي از آنان است.

کامیاب گفت: ژیمناستیک به عنوان یک رشته پایه و مادر باید بعد همگانی آن افزایش یابد تا علاقمندان بتوانند به راحتی وارد این ورزش شوند و هم فرصتی برای استعدادیابی در این رشته شود.

وی با بیان اینکه در دولت تدبير و اميد اقدامات موثري براي ايجاد و توسعه‌ي زيرساخت‌هاي ورزشي در فارس انجام شده است، گفت: قصد داریم یک تالار مجهز برای رشته ژیمناستیک در ورزشگاه بزرگ پارس ایجاد کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه در دوره‌های قبل تلاش‌های خوبی در ژیمناستیک فارس انجام شده است خواستار بازنگری جدید و همچنین تدوین برنامه 4 ساله توسط رییس هیات ژیمناستیک شد .

کامیاب لزوم توجه به هيئت‌هاي ورزشي شهرستان‌هاي استان فارس را يكي از اولويت‌هاي مهم دانست كه بايد مد نظر مسئولان جديد هيئت ژيمناستيك فارس قرار گيرد.

براساس اين گزارش، با برگزاري انتخابات هيئت ژيمناستيك استان فارس، عباسعلی توانا با كسب يازده راي از مجموع ۱۷ رای ماخوذه بار ديگر به‌عنوان رئيس انتخاب شد.

مجید نورایی‌پور دیگر کاندیدای رياست هيئت ژيمناستيك 6 راي را به خود اختصاص داد و علي فيلي نيز قبل از برگزاري انتخابات از ادامه كار انصراف داده بود.


انتهای پیام