• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-5514-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس تاکید کرد:

حمایت کامل از اقدامات نیک‌اندیشانه مجمع خیرین تامین سلامت فارس

استاندار فارس بر لزوم حمایت از خیرین و اقدامات خیرخواهانه‌ای که از سوی نیک‌اندیشان انجام می‌شود تاکید کرد و خواستار همراهی تمام مسئولان دستگاه‌های اجرایی برای تسریع در روند فعالیت‌های مجمع خیرین تامین سلامت شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، اسماعیل تبادار ظهر دوشنبه 22 آبان در دیدار با اعضای مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس بر لزوم حمایت از خیرین و استفاده مطلوب از این ظرفیت در توسعه‌ی هرچه بیشتر فارس تاکید کرد.

تبادار با بیان اینکه تشکیل مجمع خیرین تامین سلامت در فارس به این معنی است که اعضای این مجمع به‌دنبال نهادینه‌کردن تفکر مرحوم نمازی در جامعه هستند، لزوم توسعه و ارتقاء کمی و کیفی حمایت‌ از این مجمع را یک ضرورت برشمرد.

وی از مسئولان استان فارس خواست علاوه بر پاس‌داشت فعالیت‌های خیرین در تمام حوزه‌ها، نسبت به رفع موانع اداری در مسیر انجام فعالیت‌های خیرخواهانه نیک‌اندیشان اقدام کنند.

تبادار گفت: نباید به واسطه بروکراسی اداری در کار خیرین سنگ‌اندازی شود بلکه تسهیل روند اقدامات خیرخواهانه یک ضرورت است.

استاندار فارس بیشترین درخواست مردم در مراجعه به استانداری را مربوط به شغل دانست و گفت: بزرگترین چالش استان فارس موضوع اشتغال است.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این مجمع گفت: طی 15 سال گذشته بيش از 1200 ميليارد تومان توسط خیرین عضو مجمع تامین سلامت به حوزه بهداشت و درمان استان فارس کمک شده است.

علی‌اکبر رامجردی با اشاره به فعالیت 16 ساله مجمع خيرين تامین سلامت استان فارس افزود: با حمایت خیرین 3100 تخت بیمارستانی راه‌اندازی شده و علاوه بر ساخت بیمارستان به‌عنوان مهمترین خدمت، 54 پایگاه اورژانس، 19 اقامتگاه همراه بیمار و بسیاری دیگر از زیرساخت‌ها تامین شده است.

او افزود: بيش از 120 مركز بهداشتي و درمانی نيز در اين مدت ساخته شده است كه 15 مرکز آن در شيراز و مابقی در سایر نقاط فارس استقرار دارد.

رامجردی اهداء تجهيزات پزشكي و 100 قطعه زمين را از ديگر خدمات ارائه شده توسط خيرين عنوان و از راه‌اندازی صندوق حمایت از بیماران یاد کرد و گفت: این صندوق سالانه 10 هزار مورد کمک‌رسانی به مبلغ 3 میلیارد تومان به بیماران انجام می‌دهد.


انتهای پیام