• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2773-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس مطرح کرد:

اهتمام دانشگاه‎ها برای کاهش آسیب‎های اجتماعی

استاندار فارس خواستار تلاش دانشگاه ها برای  کاهش آسیب های اجتماعی و تلاش این مراکز علمی در بررسی راهکارهای رونق فضای کسب و کار شد.

به گزارش ایسنا منطقه  فارس، اسماعیل تبادار در دیدار با سرپرست و برخی مسئولان دانشگاه شیراز با بیان اینکه نگاه مردم فارس و کشور به دانشگاه شیراز، نگاهی ویژه است، گفت:  مردم فارس همواره قدردان خدمات و فعالیت ‎های این دانشگاه هستند.

تبادار به سابقه درخشان دانشگاه شیراز اشاره و اضافه کرد: سابقه درخشان این دانشگاه قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بر همگان آشکار است و وجود اساتید و دانشمندان برجسته در این  دانشگاه باعث شده این دانشگاه  در دوره های طولانی دارای رتبه بالایی باشد .

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه زایش علمی دانشگاه شیراز در سطح ملی و بین المللی زبانزد عام و خاص است، اضافه  کرد: ان شالله این روند با قدرت و سرعت بیشتری ادامه یابد

استاندار فارس بر ضرورت حمایت همه دستگاه‏های اجرایی استان از دانشگاه شیراز تاکید و از تلاش‏های سرپرست و هیئت علمی و اساتید دانشگاه شیراز قدردانی کرد.

تبادار با بیان اینکه نگاه ما به دانشگاه‌های فارس بویژه دانشگاه شیراز یک نگاه ویژه است، خاطر نشان کرد: برای توسعه و تقویت این دانشگاه‏‏ ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: دانشگاه‏های این استان باید در کارگروه‏ها و شوراهای مهم  حضور فعال داشته و با ارائه راهکارهای  کارشناسی در خصوص مسائلی همچون اشتغال، خشکسالی و معضلات اجتماعی کمک کار مسئولان باشند.

در این دیدار دکتر گشتاسبی‎راد سرپرست سابق دانشگاه شیراز گزارشی از وضعیت کنونی این دانشگاه و دکتر نادگران سرپرست جدید دانشگاه شیراز نیز گزارشی از برنامه‎های خود ارائه داد.


انتهای پیام