• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-3173-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

قدردانی آیت‌الله ایمانی از اقدامات پلیس فارس در حوادث اخیر

نماينده ولي فقيه در استان فارس و امام جمعه شيراز ضمن قدردانی از اقدامات و تلاش‌هاي پليس فارس در كنترل حوادث، اغتشاشات و ناآرامي‌هاي اخير، گفت: نيروي انتظامي مديريت صحنه را برعهده داشت و واقعاً مديريت زيبا و جالبي انجام داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از سایت پلیس فارس، آیت‌الله اسدالله ایمانی در دیدار فرمانده و معاونان انتظامی فارس، گفت: اين جلسه براي تقدير و تشكر از اقدامات و تلاش هاي نيروي انتظامي استان در كنترل اغتشاشات اخير تشكيل شده است و وظيفه خودم مي دانم از زحمات شما عزیزان قدردانی كنم .

وي با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبري که فرمودند "قدرت‌هاي بزرگ پشت سر ناآرامي‌ها و اغتشاشات اخير بود" گفت: آمريكا، اسرائيل و برخي از كشورهاي اروپايي و منطقه نيز در اين حركت نقش داشتند و اگر نيروي انتظامي با برنامه ريزي از اين اقدامات ممانعت نكرده بود، خواه يا ناخواه دشمنان برنامه هاي بعدي خود را اجرايي مي‌كردند .

نماينده ولي فقيه در استان فارس گفت: آمريكا دو بار موضوع اغتشاشات و ناآرامي‌هاي اخير ايران را به شوراي امنيت برده است كه اين تلاش آمريكا به قول خودشان بهره‌برداری از "فرصت به دست آمده" را نشان مي دهد .

آيت‌الله ايماني با بيان اينكه ناجا به حمدالله مديريت صحنه را عهده دار بود، افزود: البته دوستان ديگري نيز در كنار پلیس بودند، ولي مديريت صحنه بر عهده نيروي انتظامي بود و واقعاً مديريت بسيار زيبا و جالبي انجام شد.

امام جمعه شيراز بيان كرد: با برنامه‌ريزي‌هاي خوبي كه توسط نيروي انتظامي انجام شد، استان فارس كمترين خسارت را بين استان‌هاي كشور داشت و از كم مسئله‌دارترين استان‌ها بود .

وي اشراف اطلاعاتي، آگاهي و تسلط كامل بر فضاي ايجاد شده و حالت انفعالي نداشتن را از ويژگي‌هاي نيروي انتظامي استان در حوادث اخير اعلام و اضافه کرد: با اين ويژگي‌ها، تصميم‌گيري و اقدامات مناسب نيز شكل گرفت و خداوند متعال اسباب آن را براي نيروي انتظامي فراهم كرد .

آيت‌الله ايماني با بيان اينكه هيچ مزد و اجري در مقابل تلاش‌ها، بيدار ماندن‌ها، روي پا ايستادن‌ها و مواظب بودن‌هاي مأموران نيروي انتظامي بالاتر از لطف و محبت خداوند نیست، گفت: افراد شروري كه با عناد و لجاج در پي ضربه زدن به نظام جمهوري اسلامي بودند، طبق قانون نتيجه اعمال خود را خواهند ديد .

در این جلسه سردار احمدعلي گودرزي، فرمانده انتظامي استان فارس گزارشي كامل از اقدامات و عملكرد مجموعه انتظامی فارس ارائه داد.


انتهای پیام