• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-2673-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس:

مردم سالاری دینی رهاورد انقلاب اسلامی است

استاندار فارس با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران رهاوردهای عظیم و بی شماری را به همراه داشت، عزت، آزادی و استقلال کشور را مهمترین دستاورد انقلاب دانست و خاطر نشان کرد: حاصل انقلاب مردم ایران در سال 57 شکل گیری حکومتی مبتنی بر مردم سالاری دینی بود .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، اسماعیل  تبادار در حاشیه برگزاری مراسم گلباران قبور شهدا و بزرگداشت اولین روز از دهه‌ی مبارک فجر در شیراز، گفت: انقلاب اسلامی ایران با وحدت مثال زدنی مردم و رهبری بی نظیر حضرت امام خمینی به سرانجام رسید.

تبادار با تاکید بر اهمیت جایگاه مردم در جمهوری اسلامی ایران، گفت: مردم به عنوان صاحبان اصلی این نظام از ابتدا تا کنون همواره در بحران ها و مشکلات پشتوانه کشور بوده و حفظ نظام جمهوری اسلامی پس از عنایت خداوند متعال نتیجه حمایت و وحدت آجاد جامعه و راهنمایی ها و رهبری های امام راحل و در ادامه مقام معظم رهبری بوده است .

استاندار فارس همچنین با اشاره به اینکه حفظ وحدت تنها راه حفاظت و صیانت از درخت تنومند انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است، خاطر نشان کرد: مردم پایه های اصلی حفظ این وحدت هستند؛ بنابراین مسئولان باید همواره به دغدغه ها، نگرانی ها و مشکلات مردم توجه کرده و رافع این مشکلات باشند .


انتهای پیام