• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تعداد مصدومان ناشی از ترقه‌بازی در شیراز به 6 تن رسید

رئیس مرکز اورژانس استان فارس گفت: تعداد مصدومان ناشی از انفجار ترقه‌های دست‌ساز و بی‌احتیاطی در این ارتباط طی دیروز و امروز در شیراز به 6 نفر رسید.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، محمدجواد مرادیان عصر سه‌شنبه اعلام کرد: عصر امروز دو نوجوان در 2 نقطه از شهر شیراز براثر انفجار ترقه‌ دچار مصدومیت شدند.

مرادیان با بیان اینکه یکی از مصدومان در محدوده‌ی ابیوردی شیراز توسط امدادگران در محل مداوا شده است، گفت: شدت جراحات و مصدومیت یکی از مصدومان زیاد بود و به بیمارستان منتقل شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: یکی از این 2 مصدوم، پسری 13 ساله‌است که براثر انداختن ترقه های دست‌ساز به حیاط منزلشان، به شدت مصدوم شده است.

مرادیان گفت: این پسر بچه از ناحیه‌ی هر دو چشم،‌ هر دو دست و هر دو پا دچار مصدومیت شده که میزان سوختگی در پاها، به مراتب بیشتر و شدیدتر بوده است.

رئیس مرکز اورژانس استان فارس خاطرنشان کرد که صبح امروز سه شنبه نیز 2 نوجوان 11 و 13 ساله در شیراز براثر انفجار ترقه دست‌ساز مجروح شدند و با احتساب 2 جوانی که روز دوشنبه از ناحیه چشم صدمه دیده بودند، تعداد مصدومان در شیراز تاکنون به 6 نفر رسیده است.

مرادیان همچنین گفت: 2 مصدومی که روز گذشته از ناحیه‌ی چشم مجروح و به بیمارستان منتقل شده بودند، امروز مرخص شده‌اند.


انتهای پیام