• جمعه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

کاهش 31 درصدی سرقت در استان فارس

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس از کاهش 31 درصدی وقوع سرقت در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ علی ذوالقدری افزود: همواره یکی از اولویت های اصلی ناجا در طول سال، برقراری نظم و امنیت ایام نوروز بوده است.

وی ادامه داد: بر همین اساس پلیس فارس با به کارگیری همه امکانات، استفاده از ظرفیت های موجود و برقراری جلسات متعدد با سازمان های مربوطه در راستای تحقق این امر مهم تلاش می کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس تصریح کرد: پلیس اقدامات خود را در سه حوزه ترافیکی، انتظامی و امنیتی انجام می دهد و برنامه ریزی های خود را با تمرکز بر این سه حوزه انجام می دهد.

ذوالقدری تصریح کرد: پلیس فارس در ایام نوروز بیش از 2 هزار گشت محسوس و نامحسوس را در سطح استان برای برقراری نظم و امنیت، راه اندازی کرده است.

وی به کاهش 31 درصدی سرقت در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: همچنین در این مدت با کشف بیش از 2 تن و 500 کیلوگرم مواد مخدر، با افزایش 100 درصدی کشفیات روبرو بوده ایم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به راه اندازی کمپ نگهداری معتادان متجاهر در شهر شیراز، افزود: با جمع آوری افراد معتاد از سطح شهر و تحویل آنها به کمپ معتادان متجاهر توسط پلیس، بسیاری از جرائم خرد از جمله سرقت درون خودرو در سطح استان کاهش چشمگیری داشته است.

ذوالقدری با اشاره به حجم پر تردد محورهای ورودی و خروجی استان فارس، افزود: پیش بینی می شود حجم تردد طی سه روز آینده در سطح استان به اوج خود برسد.


انتهای پیام