• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-1273-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس:

حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس موضوعی راهبردی است

استاندار فارس اعتقاد دارد که حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، یک موضوع اساسی و راهبردی است که باید با دقت دنبال شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از سایت استانداری فارس، اسماعیل تبادار عصر یکشنبه 19 فروردین در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس، گفت: بخشنامه‌اي را در خصوص تكريم ايثارگران به همه ادارت استان فارس ارسال كرده‌ايم.

او همچنین خاطرنشان کرد: در زمينه استخدام فرزندان ايثارگران نيز مبتني بر قانون، اهتمام لازم در بدنه اجرايي استان فارس وجود دارد .

استاندار فارس تصريح كرد: ايثارگران و رزمندگان دفاع مقدس الگوهاي شهامت، شجاعت و ايثار هستند و مسئولين موظفند هر چه در توان دارند براي خدمت به آنان در بالاترين سطح به كار گيرند .

تبادار همچنین گفت: باغ موزه دفاع مقدس به عنوان یک مرکز موثر و مهم فرهنگی در مرکز استان فارس و شهر شیراز در شان شهدای دفاع مقدس تکمیل شود .

استاندار فارس اضافه کرد: بايد با اختصاص فضاي مناسب به اين طرح، زمينه حضور مردم و علاقه مندان را در اين مركز كه باعث نشر فرهنگ ارزشمند و انسان ساز ايثار و شهادت در سطح جامعه مي شود را فراهم كنيم .

تبادار با تاكيد بر اين كه توجه به گسترش و تعميق فرهنگ ايثار و شهادت نياز امروز و فرداي جامعه محسوب مي‌شود، ادامه داد: خوشبختانه دستگاه‌هاي مسئول خدمات مناسبي را در چارچوب قوانين و مقررات به ايثارگران و رزمندگان ارائه مي‌دهند.

استاندار فارس در عین‌حال تصریح کرد: بايد خدمات ارائه شده به ایثارگران هرچه بيشتر گسترش یافته و هرآنچه در توان داریم برای رفع مشکلات این عزیزان و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به‌کار ببندیم.


انتهای پیام