• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-1876-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس مطرح کرد:

لزوم حفظ و صیانت از جایگاه برجسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز

استاندار فارس با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گذشته رتبه شاخصی در کشور داشته است، از مدیران و اساتید این دانشگاه خواست در حفظ و صیانت از این جایگاه برتر بیش از پیش کوشا باشند .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، اسماعیل تبادار در دیدار با مدیران  دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با بیان اینکه جایگاه کنونی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مرهون زحمات و تلاش‌های گذشتگان است راه پاسداشت این تلاش‌ها و زحمات را تربیت نیروهای شایسته و توانمند و توجه به توسعه زیرساخت‌ها دانست و تاکید کرد که در مسیر پیشرفت توقف معنا ندارد .

وی همچنین توجه به تاسیس و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان در همه بخش‌ها از جمله حوزه‌های مرتبط با پزشکی را از ضرورت‌های دنیای امروز برشمرد .

استاندار فارس با اشاره به اینکه توریسم سلامت از ظرفیت‌های مطرح در استان است، برخورداری از این ظرفیت را نتیجه تلاش های انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی دانست و گفت: بهره مندی از توریسم سلامت با تقویت زیرساخت ها تحقق بیشتری می‌یابد .

تبادار همچنین از مدیران و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست، ارتباط موثر علمی و پژوهشی این دانشگاه در سطح بین الملل را گسترش داده و زمینه بهره وری بیشتر و کارایی و خدمت رسانی گسترده تر در حوزه پزشکی را فراهم کنند .

           


انتهای پیام