• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-7374-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تصویب و ابلاغ فاز سوم تسهیلات اشتغال برای جهرم

فرماندار ویژه‌ی شهرستان جهرم از تصویب و ابلاغ فاز سوم تسهیلات اشتغال فراگیر و توسعه‌ی پایدار روستایی برای این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس علی‌رضا صحرائیان چهارشنبه 26 اردیبهشت در جلسه‌ی هم‌اندیشی تعاونی های شهرستان جهرم گفت: دستورالعمل پرداخت تسهيلات اشتغال فراگير و توسعه پايدار روستايي تصويب شده در كميته فني استان در قالب 22 طرح بالغ بر 148 میلیارد و 475 میلیون ریال از مجموع  طرح‌هاي سرمايه گذاري معرفي شده شهرستان جهرم، ابلاغ شد .

وی گفت: در فاز سوم، تسهيلات برای 14 طرح اشتغال فراگير به مبلغ 121 هزار و 500 میلیون ریال و 8 طرح اشتغال توسعه پايدار روستايي به مبلغ 26 هزار و 975 میلیون ریال پرداخت می‌شود.

فرماندار جهرم گفت: تاکنون تعداد 126 طرح اشتغال فراگیر و توسعه روستایی با بالغ بر 716 هزار و 710 میلیون ریال اعتبار مصوب شده بود.

وی اضافه کرد: این تعداد طرح شامل 82 طرح روستایی با مبلغ 305 هزار و 510 میلیون ریال و 44 طرح اشتغال فراگیر با مبلغ 411 هزار و 200 میلیون ریال بوده است.

صحرائیان با تاکید براینکه طرح‌هاي سرمايه گذاري در کميته‌ی فني استان فارس تصویب و به بانك‌هاي عامل ارسال شده است، گفت: انتظار می‌رود بانک‌های عامل حداکثر مساعدت لازم در زمینه پرداخت تسهیلات داشته و بازرسی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان، اداره‌های ذیربط و به ویژه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای هزینه کرد این تسهیلات برای اشتغال جوانان بر آنها نظارت و کنترل کنند.

فرماندار ويژه شهرستان جهرم افزود: متقاضيان مي‌توانند برای اطلاع و پيگيري طرح‌هاي مصوب شده و معرفي نامه‌ها، به دبيرخانه كارگروه اشتغال شهرستان واقع در اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي جهرم مراجعه کنند.


انتهای پیام