• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3373-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس:

راهپیمایی روز قدس تجلی وحدت آزادی‌خواهان جهان است

استاندار فارس اعتقاد دارد که راهپیمایی روز قدس و حضور گسترده‌ی مردم در این رویداد جهانی، تجلی وحدت و همدلی ملت ایران و تمام آزادی‌خواهان جهان به شمار می‌رود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، اسماعیل تبادار در حاشیه راهپیمایی روز قدس شیراز در جمع خبرنگاران گفت: امروز مردم فارس و شیراز همگام با سراسر ایران و دیگر کشورهای جهان، با عزمی راسخ‌تر از گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

وی حضور مردم را ستودنی توصیف و تاکید کرد که زبان از بیان و ترسیم این عظمتی که مردم روزه‌دار آفریده‌اند، قاصر است.

استاندار فارس با این تاکید که مردم ایران اسلامی برای رساندن ندای مظلومیت مردم فلسطین و تاکید بر ظلم صهیونیست‌های غاصب در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده‌ و می‌کنند، گفت: افراد و کشورهایی که بنیان ظلم را شیوه کار خود قرار داده اند باید از حضور گسترده مردم عبرت بگیرند.

تبادار پیام روز قدس برای دشمنان ملت ایران و مسلمانان سراسر جهان را روشن دانست و گفت: بعد از عنایت خداوند، پایداری و استحکام ملت ایران، در تمام فراز و فرودها و بحران‌هایی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی تدارک دیدند، دشمن را ناکام و نقشه‌هایشان را برآب کرد.

استاندار فارس سکوت مجامع بین‌المللی در برابر جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم فلسطین را مورد انتقاد قرار داد و گفت: مردم امروز شعارهایشان بر علیه کسانی است که ضد حقوق بشر حرکت کرده‌اند؛ کسانیکه ادعای حقوق بشر را دارند اما بویی از آن نبرده‌اند؛ ادعای آزادگی دارند، اما آزاده نیستند.

به گزارش ایسنا، مردم روزه‌دار شیراز همگام با سراسر کشور در آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

حضور گسترده‌ی اقشار مختلف مردم، زن و مرد، پیر و جوان، در راهپیمایی روز جهانی قدس شیراز ستودنی بود.


انتهای پیام