• جمعه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-4473-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان با رمز یا محمدرسول‎الله

عکس آرشیوی است.

رزمایش اقتدار عاشورائیان محمدرسول الله (ص) 2 با رمز یا محمدرسول الله، از عصر پنجشنبه 22 شهریور در استان فارس آغاز شد و تا امروز 23 شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، رزمایش محمدرسول الله 2 بیش از 3 هزار نفر از بسیجیان در قالب 74 گردان به تمرینات نظامی، اردوکشی، ستون کشی خیابانی و اجرای تمرین ها و اردوهای تاکتیکی روزانه و شبانه خواهند پرداخت .

فرمانده سپاه فجر فارس در این رابطه گفت: مردم و نیروهای مسلح باید برای کارآمدی و ارتقای آمادگی تلاش کنند و در صورت ضرورت در میدان های نبرد حاضر شوند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی افزود: مشارکت مردم در قالب بسیج شکل می گیرد و همین مشارکت در امنیت کشور بسیار تاثیر گذار بوده است .

غیاثی با بیان اینکه بسیج محور راهبردی نظام در امنیت داخلی و دفاع خارجی است، گفت: این نهاد همواره در خدمت مردم بوده و خواهد بود .

فرمانده سپاه فجر فارس ادامه داد: دشمنان در این 40 سال هر چه توانستند علیه انقلاب اسلامی انجام دادند اما انقلاب از بحران عبور کرده و می کند .

غیاثی در مورد رزمایش بزرگ اقتدار عاشوراییان محمد رسول الله (ص) 2 بیان کرد: این رزمایش در سه مرحله پیش بینی شده بود که مرحله نخست آن نیمه اول شهریور ماه جاری آغاز شده است و تا بیست و نهم همین ماه ادامه دارد .

این مقام ارشد نظامی در سپاه فارس افزود: در مرحله نخست این رزمایش، هشت هزار نیروی بسیجی در قالب 400 گروه در سراسر این استان به محرومیت زدایی و عملیاتی کردن 550 طرح تعریف شده، می پردازند .

وی گفت: در مرحله دوم این رزمایش که از 22 شهریور آغاز شده و تا بیست و سوم شهریورماه ادامه دارد، بسیجیان این استان در قالب 74 گردان به تمرینات نظامی، اردوکشی و ستون کشی خیابانی و اجرای تمرین ها و اردوهای تاکتیکی روزانه و شبانه خواهند پرداخت .

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: در مرحله سوم این رزمایش که سی و یکم شهریورماه جاری و همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس آغاز می شود و تا هفتم مهرماه 97 ادامه دارد، شاهد تجمع بزرگ 30 هزار نفری عاشوراییان در شیراز خواهیم بود .


انتهای پیام