• چهارشنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-2973-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

راهی شدن نخستین کاروان دانش‌آموزی راهیان‌نور از شیراز

نخستین کاروان دانش‌آموزی راهیان‌نور شهرستان شیراز، به سمت مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب ایران، راهی شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، فرمانده ناحیه‌ی سپاه احمدبن موسی(ع) چهارشنبه 16 آبان در آیین بدرقه‌ی نخستین کاروان راهیان‌نور شیراز، گفت: این کاروان، متشکل از دانش‌آموزان دختر واحدهای آموزشی ناحیه‌ی 4 آموزش و پرورش شیراز است .

سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی گفت: این دانش‌آموزان با استفاده از 17 دستگاه اتوبوس، به سمت مناطق عملیاتی جنوب کشور بدرقه شدند و اردوی آنان سه روز به طول خواهد انجامید .

وی با بیان اینکه جبهه اصلی دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه آمریکا، جبهه فرهنگی و اقتصادی است، گفت: با سلاحِ راهیان نور که همان زنده ¬نگهداشتن یاد و خاطره شهداست می¬توان به جنگ فرهنگی و نرم دشمن رفت و علاوه¬ بر دفاع از ارزش¬های انقلاب و دست¬آورد شهداء با صدور روحیه ایثار و شهادت طلبی به کشورهای اسلامی به جنگ هجومی با دشمن رفت، کما اینکه تا کنون همین¬گونه بوده است .

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی توانست با صدور ایثار و شهادت-طلبی به جوانان کشورهای اسلامی، آنان را به صف مقابله با دشمن بکشاند و یک نهضت بنام نهضت مقاومت در منطقه ایجاد کند و به جنگ با تروریسم برود .

فرمانده ناحیه سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز گفت: تا پایان اسفند ماه اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی و دیگر اقشار ادامه خواهد داشت .


انتهای پیام