• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-4673-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

با انتشار یک پیام انجام شد؛

خداحافظی تبادار با استانداری و مردم فارس

اسماعیل تبادار، استاندار فارس با انتشار پیامی از مسئولیت استانداری و مردم فارس خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، اسماعیل تبادار، در آخرین روز از تاریخ تعیین شده برای کناره گیری افراد مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان، با انتشار پیامی از سمت خود کناره گیری و از مردم فارس خداحافظی کرد.

تبادار در پیام خود ضمن شکرگذاری به درگاه خداوند متعال به خاطر نعمت خدمت و با قدردانی از همکاری تمام مسئولان و مدیران استان فارس، از مسئولیت استانداری فارس خداحافظی کرده است.

متن پیام استاندار مستعفی فارس چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

توفیق خدمت در عرصه مسئولیت اجرایی طی سالیان متمادی از الطاف بزرگ الهی نسبت به اینجانب بود که زبان از عهده شکرگزاری آن قاصر است .

اکنون که دفتر خدمتگزاری خویش را در خطه ی پر مهر و عطوفت فارس به پایان می رسانم امیدآن دارم که حق این نعمت را نیکو به جا آورده و اندکی از بی شمار الطاف بی کرانه ی الهی را که همواره شامل حال بنده بوده است ،پاسخ گفته باشم .

با امید به انکه مردم فهیم فارس، هر گونه قصور در این راه را بر من ببخشایند و با خضوع قلب در لحظات زلال نیایش، مرا از دعای خیرشان محروم ندارند، حُسنِ ختامِ وداع با عزیزان راسپاسگزاری از زحمات و یاریهای دلسوزانه وهمیشگی مردم معرفت اندیش و نکته سنج استان،علما و روحانیون بویژه حضرت آیت الله دژکام نماینده محترم ولی فقیه در استان ومرحوم آیت الله ایمانی امام جمعه فقید شیراز،نخبگان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،اعضای محترم شورای تامین ،خانواده معزز شهدا و ایثارگران،تمام نهادها ، سازمان ها ، احزاب و سمن ها ، اصحاب رسانه و خبرنگاران، اعضای محترم شورای شهر ،فعالان مدنی وبخش خصوصی ، فرهنگیان ، دانشگاهیان ،مدیران کل دستگاههای اجرایی ،فرمانداران ، بخشداران ،معاونان ، مشاوران، کارشناسان و ... قرار داده و امیدوارم در گذرگاه کار و تلاش با یاری دوستانِ همیشه همراه،بر طریق جریده ی فراغت و سلامت گام نهاده باشم .

به گزارش ایسنا، پیش از این یکی از خبرگزاری ها اعلام کرده بود که اسماعیل تبادار تا روز 15 آذرماه در سمت استانداری می ماند تا از سوی وزارت کشور، استاندار جدید این استان معرفی شود.

به گزارش ایسنا، از سوی وزارت کشور، همزمان با صدور احکام سرپرستی برای 11 استانداری در کشور، حکم سرپرستی استانداری فارس برای یدالله رحمانی، معاون استانداری فارس صادر شده است.


انتهای پیام