• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-5773-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده بسیج محمدرسول‌الله شیراز عنوان کرد:

تشکیل گردان سایبری بسیج/ قصد آمریکا شکستن مقاومت مردم است

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیرازگفت: گردان سایبری بسیج برای مقابله با طراحی‌ها و اقدامات بدخواهان در فضای مجازی، تشکیل شده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سرهنگ پاسدار سید حسین حسینی چهارشنبه 30 به مناسبت هفته بسیج و در جمع اعضای پایگاه مقاومت قصرقمشه، گفت: بسیج در زمینه های سیاسی، اجتماعی و فضای مجازی و سازندگی ورود کرده و برای اقشار مختلف برنامه دارد .

او تاکید کرد: بسیج بستر و ظرفیت عظیمی برای آبادانی و خدمت به مردم محسوب می‌شود و از اقدامات مهم عمرانی در شیراز و شهرک قصرقمشه، تعمیر و بهسازی منازل افراد کم بضاعت بود که برای 20 واحد مسکونی و با هزینه‌ی بین 5 تا 15 میلیون تومان برای هر یک از واحدها، انجام شده است.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز با تاکید براینکه بسیج بدون چشمداشت وبدون قصد خودنمایی اینگونه اقدامات را انجام داده است، گفت: ساخت مرکز مشاوره، کتابخانه و کارگاه اشتغالزایی نیز با همکاری فنی و حرفه ای در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در هفته بسیج با امام راحل (ره)، بنیانگذار بسیج، میثاق می‌بندیم که با توطئه گران سازش نمی‌کنیم و در مقابل دشمنان و نااهلان داخلی ایستادگی و مقاومت خواهیم کرد.

این فرمانده نظامی سپاه در شیراز همچنین راهبرد آمریکا را شکستن روحیه مقاومت مردم ایران دانست و تاکید کرد: به همین دلیل عملیات روانی بیشتر از تحریم و فشار اقتصادی در دستور کار آمریکا قرار دارد.

حسینی ادامه داد: این موضوع باید در کشور با مدیریت مناسب و حفظ وحدت همه افراد و بخش‌ها، مد نظر قرار گیرد تا از شرایط سخت اقتصادی امروز به سلامت عبور کنیم.


انتهای پیام