• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس پلیس شیراز خبر داد:

کشف 10 هزار دلار تقلبی در شيراز

فرمانده انتظامي شهرستان شیراز گفت: با دستگیری یک متهم، 10 هزار دلار تقلبی از او کشف شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت پلیس استان فارس سرهنگ دلاور القاصی‌مهر از دستگيري يك نفر و كشف 10 هزار دلار تقلبي به ارزش يك ميليارد و 200 ميليون ريال در اين شهرستان خبر داد .

او در توضیح این خبر گفت: برابر دريافت گزارش‌هاي مردمي مبني بر اينكه شخصي در يكي از مناطق شيراز قصد توزيع مقداري دلار تقلبي را دارد .

القاصی‌مهر افزود: موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران كلانتري "15 قصردشت" شهرستان شيراز قرار گرفت و ماموران با تقويت گشت‌هاي نامحسوس و محسوس و استفاده از شگردهاي پليسي، موفق شدند متهم را شناسايي و دستگير كنند .

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در بازرسي بدني از متهم تعداد 10 هزار دلار تقلبي كشف شد، عنوان داشت: برابر نظر كارشناسان ارزش دلارهاي تقلبي يك ميليارد و 200 ميليون ريال برآورد و پس از تشكيل پرونده متهم تحويل مراجع قضائي شد .

القاصي مهر به شهروندان توصيه كرد كه در زمان خريد، فروش و تبادلات ارزي و ريالي به هشدارها و توصيه هاي پليس توجه كرده و براي تهيه ارز به مراكز و صرافي هاي معتبر مراجعه كنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك، مراتب را از طريق سامانه 110 با پليس در ميان بگذارند .


انتهای پیام