• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 979-184-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تکمیل عملیات عمرانی در بقاع متبرکه جهرم

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جهرم   گفت: ایجاد، تکمیل و بهسازی زیرساخت‌‌های بقاع متبرکه این شهرستان یکی از برنامه ‌ها در راستای تأمین نیازمندی‌های زائران است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، بیژن قریب‌زاده شنبه در جمع خبرنگاران ضمن تشریح عملیات عمرانی انجام شده در بقاع متبرکه این شهرستان در سال جاری، افزود: با توجه به اینکه برنامه فرهنگی، مذهبی و مناسبتی بسیاری در آستان مقدس امامزادگان(ع) شهرستان جهرم برگزار می‌شود، عملیات عمرانی در این اماکن برای خدمت‌‌رسانی بهتر به مردم انجام می‌‌رسد.

وی در تشریح برخی اقدامات انجام‌ شده در سال 97  تصریح کرد: دیوارکشی و حصارکشی اطراف امامزاده ۱۸ تن در بخش خفر و تسطیح محوطه این امامزاده با مشارکت خیرین به مساحت 2هزار مترمربع بخشی از این اقدامات است.

وی اظهار کرد: سرمایه‌گذاری از محل موقوفه‌های شهرستان جهرم برای اجرای پروژه تجاری امامزاده حسین(ع) در چهار طبقه و اعتباری افزون ‌بر 30 میلیارد ریال و شروع عملیات عمرانی و بازسازی بنای امامزاده حبیب(ع) با همکاری خیرین از دیگر اقدامات در این زمینه به‌ حساب می‌آید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جهرم ابراز کرد: آینه‌کاری امامزاده عبداللطیف(ع) با کمک خیرین به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال  و ساخت و نصب ضریح امامزاده پیرشبیب(ع) و امامزاده حسین(ع) روستای مورچگی خفر نیز از دیگر اقدامات این اداره در سال 97 است.


انتهای پیام