• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2073-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نماینده فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس:

اخبار ایسنا می‌تواند مبنای تصمیم‌گیری و قضاوت باشد

نماینده مردم شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی گفت: اخبار و گزارش‌های خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در بسیاری مواقع مبنای قضاوت و تصمیم‌گیری قرار گرفته است.

کورش کرمپور در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران، گفت: ضمن احترام به تمام رسانه‌ها، نسبت به ایسنا توجه بیشتری دارم و آنچه که در این خبرگزاری دنبال کرده‌ام مواقع بسیاری در تصمیم و قضاوتم نقش بسیار بالایی داشته و دارد .

این نماینده مجلس شورای اسلامی، معتقد است كه اگر به اهداف تعریف شده و جهانی رسانه‌ها که از استاندارد‌های خاصی برخوردارند، توجه بیشتری کنیم در این صورت می‌توان امید داشت که شایعه و اخبار کذب نقشي در تصمیمات مردم ندارد .

وی تصریح کرد: هر زمان که رسانه‌ها به خوبی عمل نکرده‌اند شایعه و اخبار کذب توانسته است در دل مردم یأس، دودلی و نا امیدی ایجاد کند .

نماينده مردم شهرستان‌هاي فيروزآباد، فراشبند و قير و كارزين در مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه هم‌اکنون اقدامات خوبی در حال انجام است، خاطرنشان کرد: عملکرد رسانه‌های خبری با در نظر گرفتن هزینه و توجهی که در سطوح مختلف انجام شده بسیار موفق بوده‌اند؛ امروز رسانه‌ها موفق‌تر از انچه که شرایط برایشان ایجاد کرده، عمل کرده‌اند .

کرمپور با تاکید بر اینکه مسئولان به ویژه مسئولان تصمیم ساز و تصمیم گیر باید از اطلاعات کافی برای تصمیم گیری برخوردار باشند، گفت: لازمه موفقیت مسئولان تصمیم ساز ارتباط درست و به روز با رسانه‌های خبری است .

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ترجیح می‌دهم صفات مثبت هر موضوع را ببینم، صفت زنبور عسل را ترجیح میدهم به صفت مگس که فقط بدی‌ها را می‌بیند؛ خوبی‌های زیادی از اصحاب رسانه دیده‌ام و از آنان به ویژه ایسنایی‌ها تشکر می‌کنم.

خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) بعد از راه‌اندازی آزمایشی در 13 آذر 1378، کار خود را به شکل رسمی از 16 آذر همان سال و همزمان با روز دانشجو، آغاز کرد.


انتهای پیام