• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2473-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

سرپرست استانداری فارس:

وحدت مردم و مسئولین در چهل سالگي انقلاب مورد توجه قرار گیرد

سرپرست استانداری فارس تاكيد كرد كه وحدت و همدلی بین مردم، مسئولین و گروه‌های سیاسی با هدف اعتلای ارزش‌های انقلاب در اجراي ويژه برنامه‌هاي چهل سالگي انقلاب مورد توجه قرار گیرد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، یدالله رحمانی ظهر یکشنبه 11 آذر ماه در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبردی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: از تمام ظرفیت‌ها در بخش دولتی و خصوصی و مردم و مسئولین استفاده شود تا نقشه‌های دشمن نقش برآب و دستاوردهای خوبی که وجود دارد به درستی معرفی و عرضه شود .

وی با بیان اینکه به قدری دستاوردهای انقلاب زیاد است که زمان برای معرفی و عرضه آنها کم است، خاطرنشان کرد: برنامه‌های همیشگی براساس برنامه‌های هر سال باید اجرا شود اما برنامه‌های خاص و ویژه‌ای برای این مناسبت باید تدارک دید بر همین اساس باید پیشنهادات کارگروه‌ها دسته‌بندی شود .

سرپرست استانداری فارس با تاکید بر اینکه دفاع از انقلاب از نکاتی است که باید در برنامه‌ها گنجانده شود، تصریح کرد: مدیریت فضای مجازی که ظرفیت خوبی است برای تحقق این هدف باید به کار گرفته شود .

رحمانی گفت: مسائل و مشکلات انقلاب در چهل سال گذشته هم باید به صورت روشن معرفی شود؛ اینها مسائلی است که انقلاب توانست با موفقیت از آنها بیرون آید و با همدلی و عزم ملت و رهبری مقام معظم رهبری پشت سر گذاشت و این تجارب هم باید دسته‌بندی شود .

وی به چندین نکات اجرایی نیز اشاره و اظهار کرد: در صدا و سیما برنامه‌های متنوعی تدارک دیده شده که حضور مستمر مدیران در بخش‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و ارائه گزارش‌های مستدل به مردم از طریق رسانه‌های مکتوب و فضای مجازی از جمله‌ی آنها است .

سرپرست استانداری فارس با بیان اینکه راه‌اندازی نمایشگاه‌ها در سطح استان از راهکارهای ارائه این دستاوردهاست، تصریح کرد: هر سال در ایام دهه فجر و هفته دولت گزارش‌هایی از پروژه‌های عمرانی و زیربنایی و تولیدی و اقتصادی، فرهنگی، مسکن، آموزش، ورزش و ابعاد مختلف ارائه می‌شود که امسال این بخش گزارش باید پررنگ‌تر باشد .

رحمانی با بیان اینکه یک بخش کار هم ارائه گزارش‌های مقایسه‌ای از شاخص‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و غیره است که در بخش‌های مختلف جغرافیایی باید با محوریت سازمان مدیریت ارائه شود، عنوان کرد: گزارش از پروژه‌های شاخص نیز باید ارائه شود به نحوی که برای مردم امیدبخش باشد .


انتهای پیام