• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4914-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده انتظامی فارس اعلام کرد:

درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در لار و كشف 175كيلو ترياك

فرمانده انتظامي استان از کشف مقدار 175 کیلوگرم تریاک طی یک درگيري مسلحانه با قاچاقچيان در شهرستان لارستان خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سردار احمدعلي گودرزي گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان با اقدامات اطلاعاتي و پليسي، محل تردد قاچاقچيان توسط يك دستگاه سمند را در يكي از محورهاي مواصلاتي شناسايي کردند و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند .

وي ادامه داد: مأموران با هماهنگي مقام قضائي به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از ايست و بازرسي و كنترل خودروهاي عبوري به صورت محسوس و نامحسوس، در نهايت خودرو مورد نظر را شناسایی کردند .

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: ماموران پس از مشاهده خودروی قاچاقچیان دستور ایست را صادر کردند كه راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار كرد و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، قاچاقچيان از خودرو پياده شده و به سمت مأموران انتظامي اقدام به تير اندازي كردند که پس از چند دقيقه درگيري مسلحانه، در نهايت متهمان كه عرصه را بر خود تنگ مي ديدند با استفاده از كوهستاني بودن منطقه و تاريكي هوا فرار کردند.

گودرزي با بیان اینکه ماموران در پاكسازي از آن محل و بازرسی از خودرو قاچاقچیان، ميزان 175 كيلوگرم ترياك كشف کردند، از تداوم تحقيقات پليس براي شناسايي و دستگيري متهمان متواري خبر داد.


انتهای پیام