• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-2580-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد فارس:

ثبت‌نام سیزدهمین دوره «مدهامتان» فارس از نیمه آذر آغاز می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد استان فارس اعلام کرد که ثبت نام سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی "مدهامتان" از نیمه آذر ماه در این استان آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی ارشاد فارس، حجت‌الاسلام حسین امیدی گفت: شناسایی استعدادهای برتر قرآنی، ارتقاء سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان وجوانان نسبت به قرآن، ترغیب مدیران کانون‌ها به شناسایی استعدادهای محلی و منطقه‌ای، فراهم کردن بستری مناسب برای حضور جوانان و نوجوانان در رقابت‌های قرآنی استانی، ملی و منطقه‌ای و ...

امیدی بیان کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.modhammatan.com مراجعه کنند .

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد فارس،‌ آخرین مهلت ثبت‌نام در این دوره از مسابقات را ۳۰ آذرماه جاری اعلام و اضافه کرد: از ۳۰ آذر تا ۱۵ اسفندماه جاری مرحله استانی این مسابقات برگزار خواهد شد .

امیدی با بیان اینکه این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود، گفت: این مسابقات در سنین ۷ تا ۱۶ سال و ۱۶ تا ۳۰ اجرا می‌شود که در رده ۷ تا ۱۶ سال متسابقان در رشته‌های قرائت ترتیل، حفظ جزء ۳۰ ، اذان و قرائت تقلیدی (ویژه پسران)، نقاشی آیات و قرائت نماز و در رده ۱۶ تا ۳۰ سال در رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن رقابت می‌کنند.


انتهای پیام