• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-2873-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

عملکرد موفق ایسنا مصداق واقعی اعتماد به جوانان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: عملکرد موفق خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در نوآوری عرصه اطلاع‌رسانی و فعالیت رسانه‌ای در ابعاد مختلف، مصداق واقعی اعتماد به جوانان است.

حیدرعلی در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس، تبریک به مناسبت ورود این خبرگزاری به دهه دوم حیات خود افزود: شاید زمانی که (ایسنا) به عنوان یک خبرگزاری نوپا وارد عرصه رسانه‌های کشور شد کمتر کسی گمان می‌کرد تعدادی جوان و دانشجوی جویای نام می‌توانند نهالی بنشاند که امروز به درختی تناور و رسانه قابل اعتماد در کشور تبدیل شود.

وی اعتماد به جوانان در  تمام حوزه‌ها را کلید حل مشکلات جامعه دانست و خاطرنشان كرد: مدیران جهاد دانشگاهی در زمان آغاز به کار خبرگزاری دانشجویان ایران با فراهم ساختن شرایط حضور جوانان در این خبرگزاری باعث شدند تا تلفیق انگیزه، خلاقیت و پشتکار با دانش روز در حوزه رسانه از (ایسنا) یک رسانه پیشرو با دامنه گسترده مخاطب بسازد.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس بهره‌گیری از جوانان خلاق و نوآور را عامل به خودباوری رسیدن خبرنگاران و فعالان خبری (ایسنا) دانست و گفت: ثمره آن اعتماد در دو دهه پیش پرورش یک نسل از خبرنگاران، دبیران سرویس، عکاسان خبری و سردبیران متعهد و متخصص است.

کامیاب با بیان اینکه (ایسنای فارس) نیز یک برش موفق محلی از چارچوب تعیین شده در خبرگزاری دانشجویان ایران است، گفت: اساس و پایه (ایسنا) در فارس چنان خوب و محکم گذاشته شده است که اکنون و با گذشت دو دهه که از عمر آن می‌گذرد این خبرگزاری به  یکی از منابع مهم دریافت خبر برای مردم و علاقمندان به حوزه خبر تبدیل شده است.


انتهای پیام