• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-6414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تور فرهنگی ویژه بهبود یافتگان مواد مخدر در شیراز برگزار شد

اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز با هدف صیانت از بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر، تور فرهنگی ویژه این افراد برگزار کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان  اجتماعی شهرداری شیراز در این باره گفت:  بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر در این برنامه از کتابخانه رئیسی اردکانی شیراز بازدید و ضمن آشنایی با روند کار کتابخانه، از بخش‌های مختلف دیدن و کتابهای مورد علاقه خود را انتخاب کردند. 

یوسف آفرینی تاکید کرد: باید تمام راه‌های ممکن برای حمایت از بهبود یافتگان آسیب‌های اجتماعی به کار گرفته شود تا عزت نفس آنها ارتقاء پیدا کند؛ به گونه ای که شخصا توان حفظ سلامت خود را داشته باشند.

وی افزود: با کمک و همراهی مدیر نهاد کتابخانه‌های عمومی فارس برای بهبود یافتگان کارت عضویت در کتابخانه‌های عمومی صادر می‌شود.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان  اجتماعی شهرداری شیراز یادآور شد: بهبودیافتگان مواد مخدر می‌توانند با در دست داشتن این کارت از تمام کتابخانه‌های عمومی استان فارس استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، در این برنامه تعدادی کتاب از سوی مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی فارس به بهبود یافتگان سوء مصرف موادمخدر شرکت کننده در این تور اهدا شد.


انتهای پیام