• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-3580-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:

شفافیت و صداقت ایسنا مورد تایید همگان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن تبریک سالروز تاسیس ایسنا، گفت: شفافیت و صداقت خبرگزاری دانشجویان ایران، همواره مورد تایید همگان خصوصا اهالی قلم و فرهنگ بوده است.

صابر سهرابی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، گفت: خبرگزاری دانشجویان ایران، طی سال‌های فعالیت، بدون جانبداری و همواره با شفافیت و صداقت در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌دهی به جامعه فرهنگی هنری و ادبی استان فارس فعالیت کرده است.

او با اشاره به اینکه حضور و فعالیت دانشجویان، شاکله‌ی اصلی این خبرگزاری معتبر است، اظهار کرد: این روز عزیز را به دانشجویانی که بدون هیچ چشم‌داشت و انتظاری تلاش و فعالیت می‌کنند، تبریک می گویم .

سهرابی با بیان اینکه ایسنا در انجام رسالت خود طی سال‌های گذشته با جدیت و صداقت تلاش کرده است و امسال شاهد برگزاری بیستمین سالگرد تاسیس این خبرگزاری هستیم، گفت: اطلاع‌رسانی درست در جامعه و همچنین واکاوی ضعف‌ها و بیان نقاط قوت از جمله رسالت‌های یک رسانه بوده و همچنین رسانه‌ها در راستای حل مسائل فرهنگی جامعه نیز نقش موثری بر عهده دارند .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با تاکید بر فعالیت بروز، تاثیر گزاری و انعکاس بموقع و حرفه‌ای خبرگزاری ایسنا در این استان، اظهار امیدواری کرد: تمام رسانه‌ها به ویژه این خبرگزاری که مورد وثوق مردم و مسئولان فارس است در راستای انجام رسالت‌های خود نقش موثر و فعالی را ایفا کنند .


انتهای پیام